Mark-Jan Fledderus is zeer waarschijnlijk bezig aan zijn laatste seizoen in Almelo. De middenvelder die de laatste weken uitblinkt bij Heracles is volgens TC Tubantia in gesprek met Roda JC over een contract. Het contract van de middenvelder loopt aan het einde van het seizoen af bij Heracles en is daarom transfervrij.

Fledderus ontkend dat er al een akkoord is bereikt met de Limburgers: “Er is interesse, ik ben in gesprek met Roda JC maar het is nog niet afgerond.”, aldus de middenvelder. Voor trainer Peter Bosz komt het niet als verrassing dat de in vorm zijnde Mark-Jan Fledderus in de belangstelling staat van Roda JC. Mark-Jan Fledderus geeft aan dat hij na drie seizoenen Heracles toe is aan een andere club. “Mijn contract loopt af en Heracles heeft zich niet gemeld bij. Ik sta dus overal voor open. Roda JC is een mooie club, de laatste jaren een goeie subtopper. Ze doen ’t goed. Dus waarom ook niet?”

Sponsoren

Reacties (16)

Reageer nu!
Tiosevers 10:24 22 maart 2011

Wordt er al met spelers gepraat over contractverlenging? Behalve Pasveer?
00
kris 08:39 18 maart 2011

Ik dacht, maar heb het niet nagekeken, dat er bij een paar van deze namen ook opties aan de contracten zijn verbonden. Ik heb verder niets toe te voegen aan het verhaal van Robbert. Ook ik verwacht het nodige van Rienstra en Te Wierik in onze toekomst en datzelfde geldt voor Ter Horst. Plet heeft er volgend jaar ook een jaartje eredivisie op zitten, dus zal dan ook sterker zijn. Heerlijk dat geneuzel over volgend seizoen…..
00
Robbert 21:26 17 maart 2011

Laten we de namen even op een rijtje zetten dan Tiosevers:
– Fledderus, jammer als hij zal vertrekken, maar het is geen hopeloze zaak;
– Pasveer, zou jammer zijn als hij vertrekt, maar ook voor hem zijn er verangers te vinden en met nog even wat geduld moet Telgenkamp er gewoon staan als het een talent is tenminste;
– Telgenkamp, daarvoor zullen de clubs niet voor in de rij staan, als hem het vertrouwen wordt gegeven tekend hij bij;
– Breukers, draait een matig seizoen, ook voor hem zullen geen eredivisieclubs in de rij staan, bovendien kan hij bij Heracles nog veel leren en heeft hij de meeste kans op een basisplaats;
– Van der Linden, begint op (voetbal)leeftijd te raken, is te vervangen;
– Reekers, ook te vervangen geen bepalende speler;
– Te Wierik, daar moet de club zich voor inspannen omdat hij volgend seizoen wel eens onze vaste rechtsback of centrumverdediger kan worden. En waarom zou hij niet bijtekenen met dat vooruitzicht?
– Rienstra, idem als Te Wierik, is voor de toekomst de stand-inn voor Kwame;
– Douglas, heeft zijn beste tijd gehad, ik zou me als club echt druk gaan maken om een vervanger;
– Cairo, die kan volgend seizoen lekker gaan afbouwen bij SC Enschede.

Samengevat, het valt best wel mee, Pasveer, Te Wierik en Rienstra zijn de spelers voor de toekomst. Als de rest vertrekt hoeven we niet in paniek te raken.
00
Tiosevers 16:36 17 maart 2011

Rest van de spelers betaald worden???

Deze contracten lopen nog af..
Fledderus, Pasveer, Telgenkamp, Breukers, Van der Linden, Reekers, Te Wierik, Rienstra, Douglas en Cairo
00
kris 16:17 17 maart 2011

Denk dat we Fledderus nog wel een passende aanbieding moeten doen en als hij dan wil gaan, dan moet hij gaan. Hij doet het nu ook erg goed, maar er zijn ook periodes geweest dat wij het goed deden en hij geblesseerd was of op de bank zat. Ik denk dat er voor hem ook gewoon een goede vervanger moet worden gehaald. Er is straks weer keuze genoeg, dus dat moet wel goed komen. (misschien Schilder terug halen, want las dat Nac ook bijna failliet is) V.d. Heijden van Ajax? Marko kan ook op die plek spelen, al vind ik dat meer een aanvallende middenvelder. Ook mij zou het niet verbazen als Utrecht aan gaat kloppen bij Pasveer, aangezien Vorm weg wil. Pasveer is transfervrij, heeft de nodige ervaring en draait momenteel als een tierelier. Ik zou het vervelender vinden als hij vertrekt dan dat Fledderus vertrekt. Volgens mij moet er voor de rest van onze spelers betaalt worden, dus dat levert in ieder geval nog wat op. Voordeel is wel dat we nu veilig zijn en ons kunnen gaan orienteren op volgend jaar, nu maar hopen dat dit ook gebeurd……
00
rr 15:27 17 maart 2011

Mark Jan is dit jaar een belangrijke speler voor ons. Marko is een technisch begaafde voetballer maar qua werklust en jagen op de bal verliest hij het dik van Mark Jan. Ook zijn bewegingssnelheid met de bal mag wel een stukje omhoog om Flederus voorbij te streven. Hoop dat Marko binnen 2 jaar een echte kerel wordt anders zie ik hem niet doorbreken als belofte.
Gun het Mark Jan wel als hij naar een andere club wil. Hopenlijk kunnen we 2 spelers als aanwinst halen en niet alleen beloftes binnenhalen
00
Robbert 13:30 17 maart 2011

Rustig blijven fans, laten we vooral niet in paniek raken als Mark-Jan gaat vertrekken, wat er dik in zit trouwens. De man kan nu een leuk handgeld bedrag innen en mogelijk ook nog eens meer bij Roda gaan verdienen. Bovendien komen er binnenkort genoeg transfervrije linker middenvelders op de markt als het echt nodig is. Maar zijn we vergeten dat hij onder Verbeek niet eens een basisplaats had? We weten toch ook dat de man die toen op zijn plaats stond nog steeds onder contract van onze club staat. En ook weten we dat er een talent achter Marko staat en voor lange tijd aan de club gebonden is! Ik Verwacht dat Vejenovic en Bruns op termijn gaan uitmaken wie er op het middenveld komt. Verder is het goed dat er snel duidelijkheid komt en daarmee kan onze club in alle rust gaan kijken naar een eventuele opvolger. Ook was Pasveer betreft zou er uiterlijk eind volgende maand duidelijkheid moeten komen. Ik las ergens dat Vorm bij Utrecht weg wil, als dat gebeurd zou dat voor Remco zo maar weer een optie kunnen zijn. Daarom moeten ze tav hem snel duidelijkheid krijgen, Als hij twijfeld, ga dan in gesprek met Heijblok van Az. Vond ik altijd een goede keeper bij De Graafschap, hij wordt wel 34 jaar, maar kan een tijd als standin om Telgenkamp te laten rijpen.

Dus geen paniek en MarkJan straks een mooi afscheid geven.
00
willemvakc 12:07 17 maart 2011

Zou Roda dan een veel hoger salaris kunnen betalen dan Heracles? Een club die bijna niet meer had bestaan?Dat lijkt mij ongeloofwaardig.Maar goed hij wil dus iets anders.Er is genoeg talent om dit op te vangen Marco is zijn plaats dubbel en dwars waard.Is ook door een blessure zijn basisplaats kwijtgeraakt.Ik vind het jammer als Markjan weggaat maar een ramp is het niet.
00
Roel 11:19 17 maart 2011

Ik denk niet dat Heracles heeft zitten slapen; dit zal wel een bewuste actie zijn. Flederus is een prima speler maar als een speler hogerop wil, houd je hem niet tegen. Het lijkt me overigens wel zo netjes van Flederus dat hij eerst nog met Heracles om de tafel gaat zitten voordat hij ergens anders tekent. Heracles heeft altijd gemeld dat zij pas met spelers om de tafel gaan zitten bij behoud eredivisie-schap
Heracles heeft een prima opvolger en dat is Vejinovic, lijkt me
00
Yordi 11:12 17 maart 2011

Logisch,
Heracles zal volgend jaar waarschijnlijk terug moeten in de begroting, Mark-Jan is waarschijnlijk 1 van de beter betaalde spelers wat overigens ook logisch is. Mark-Jan zal zeker niet willen inleveren in salaris maar eerder meer willen gaan verdienen dan is misschien de stap om deze speler te laten gaan best begrijpbaar
00
Henkuh 10:15 17 maart 2011

Juist Heraclied !!
Veijnovic een speler met een groot talent en die nu niet uit de verf komt
Geen paniek dus
00
Tiosevers 09:18 17 maart 2011

Vejinovic idd wel speler met potentie.. maar je moet ook wat achter de hand hebben op het middenveld.. en op een paar jonge talenten na(zonder ervaring) heb je dat bij een vertrek van Fledderus niet meer….
00
Heraclied 09:11 17 maart 2011

tuurlijk is Mark-Jan toegevoegde waarde voor ons, maar onthoud wel dat hij de ontwikkeling van Veijnovic in de weg staat. In deze speler zie ik veel potentie dus we moeten de ramp niet groter maken dan het is, hij zou trouwens denk ik ook niet het laagste salaris hebben
00
BWBADGER 09:09 17 maart 2011

Hier snap ik dus helemaal niets van ………meende laatst nog ergens te lezen dat Heracles met hem in gesprek wilde gaan omdat zijn contract afliep…………. overigens gun hem wel een stapje hogerop.
00
Tiosevers 09:06 17 maart 2011

Idd, stelletje sloaperds!

Biedt die man een nieuw contract aan! Heeft genoeg toegevoegde waarde voor Heracles!
00
marcel vak L 01:08 17 maart 2011

waarom meld heracles zich niet!!! of hebben ze stiekem een betere speler achter de hand???
nou ik denk het niet
waarschijnlijk liggen ze weer lekker te slapen. JAMMER JAMMER

zwartwitte groet
00