De spitsen van Heracles Almelo mogen hun borst nat maken. Ajax mist momenteel de halve verdediging. Maarten Stekelenburg en Toby Alderweireld zijn geblesseerd, terwijl Jan Vertonghen geschorst is. Jeroen Verhoeven is de waarschijnlijke vervanger van doelman Stekelenburg.

Dit biedt kansen voor Heracles, dat in de voorbije jaren al twee keer eerder punten wist weg te snoepen uit de arena. De wedstrijd wordt zondag om half drie gespeeld.

Sponsoren

Reacties (23)

Reageer nu!
ZwartWit 21:38 1 april 2011

mooi gesproken Robbert!
00
Robbert 14:17 1 april 2011

Dat bedoel ik ook Olemla, de top 3 is gewoon een maatje te groot voor ons. Wat daar op de bank zit daar kunnen wij van dromen. We moeten een hele goede dag hebben en Ajax dotten van kansen missen (net als de 0-0 in ons eerste eredivisie seizoen) willen we wat mee kunnen nemen. Het blijft echter voetbal en dat is nu eenmaal geen rekenwerk. Daarom is deze sport boeiend en kan de kleine wel eens van de grote winnen. En wat Ilonk hier ook zegt, we hebben wat uitwedstrijden ongelukkig verloren (AZ, Heerenveen en PSV) terwijl één punt best wel verdient was geweest. Deze pech hebben we tegen Groningen terugbetaald gekregen! Dat we in uitwedstrijden NIETS hebben laten zien klopt niet!
00
ilonk35 13:25 1 april 2011

@olemla. Tuurlijk gaan we verliezen normaal gesproken, maar om nou te zeggen dat we uit niet goed gespeeld hebben is onzin. Veel wedstrijden zijn ongelukkig of door een rode kaart tegen psv verloren. Tegen groningen was het slecht tot de 20e minuut en daarna gewoon prima gespeeld en had het ook nog 1-6 kunnen staan. Overwinning was terecht en conform wedstrijdbeeld. Ik zeg 3-1 ajax, maar dat is geen schande. Als we de rest winnen en gelijk spelen tegen pisvee thuis dan kunnen we nog een eind komen betreffende de playoffs en anders helaas pindakaas. We hebben ons weer gehandhaafd en dat is een prima prestatie.
00
olemla 12:43 1 april 2011

Een gehavend Ajax? Hoezo?
De beide vervangers Ooijer (55 interlands!) en Oleguer (6 seizoen Barcelona!) kun je toch nauwelijks een verzwakking noemen. Waarschijnlijk staat Vermeer (uitstekende doelman) weer onder de lat dus deze kwalificatie is complete onzin. Ajax zou met het materiaal dat zondag op het veld staat met gemak van ons Heracles moeten kunnen winnen…
Bovendien heeft Heracles dit seizoen in uitwedstrijden vrijwel niets laten zien. De enige zege (bij Groningen) was niet conform het wedstrijdbeeld. Het had daar bij rust zomaar 3-0 kunnen staan.
Optimisme is in dit geval prima maar niet realistisch…
00
stephanos 10:41 1 april 2011

Ik denk dat het afhangt van het resultaat tussen psv en twente, als twente of psv wint is de kans voor de titel voor ajax al helemaal verkeken. maar als het gelijk word staan ze 7 achter op psv en 6 op twente, Terwijl die 2 teams nog een zwaar programma hebbben en ajax moet nog tegen twente. Dan heb je kans dat ajax der in gaat geloven en alles of niets gaat spelen. Dan wil ik het nog wel zien of heracles punten gaat pakken in de arena. Als het gelijk word zaterdag voorspel ik 3 puntjes voor almeloo. (2-3)
00
FELIX Hengelo 01:25 1 april 2011

@ Henkuh 16:49.
Ik hoop dat je geen gelijk hebt.

@ Truus 18:20.
Yep, die kans is groot, maar als het goed gaat heb ik in december drie weken lang een tropisch eiland onder me liggen. (Het kan natuurlijk ook 1-3 worden en dan heb ik niks)

@ Robbert 19:53.
Natuurlijk weet ik dat de kans op een 4-1 nederlaag groter is dan op een 1-4 overwinning.
Maar kijk naar de statistieken van de laatste wedstrijden; bij Heracles grandioos, bij ajax zeer matig.
En natuurlijk heeft de bestuurlijke trammelant grote invloed op het functioneren van de spelers. Ik heb 1 keer als uitzendkracht de ellende van een re-organisatie mee mogen maken; iedereen in het bedrijf was er constant mee bezig en behoorlijk van slag af.
En mocht het 1 of 2-0 worden en nog terecht ook, dan ben ik daar waarschijnlijk binnen 24 uur overheen; so be it.
Ik vind nog steeds alles boven een 16de plaats dit seizoen een wereldprestatie.

Kort samengevat: HET WORDT 1-4.
00
Robbert 19:53 31 maart 2011

Wat een optimisme vooraf Felix. 1-4 winnen, ga je straks ook zo ongenuanceerd tekeer als we met 1 of 2-0 verliezen? Ik hoop van harte dat je gelijk hebt, maar wat er achter de bestuurstafel in A’dam gebeurt heeft niets met de sterkte op het veld van Ajax te maken. Als “Pizza” in de goal staan zou je wel kunnen scoren, maar aanvallend zijn ze veel sterker als ons en dat zal de doorslag geven. Tenzij onze spelers nog steeds in de flow zitten en boven zichzelf uit stijgen en dat hopen wij met zijn allen.
00
Truus 18:20 31 maart 2011

Nou FELIX,die 20 euro ben je dus kwijt!
00
Henkuh 16:49 31 maart 2011

@FELIX Hengelo

Ben bang dat Vermeer fit genoeg zal zijn ….
00
FELIX Hengelo 16:01 31 maart 2011

Ajax hangt groggy in de touwen;
Geloof in de titel kwijt.
Mega bestuurlijke crisis.
Geen speler die weet waar die aan toe is.
Gehavende verdediging.
Talentloze oliebol op goal.

Als we er vol invliegen, niet te beroerd zijn een paar gele kaarten te pakken en vooral vanuit alle hoeken en afstanden schieten op de goal van die obesitas-clown kan het een schitterende overwinning worden.
Veel vrije trappen versieren in de buurt van de 16 lijkt me ook een goed plan.

Natuurlijk kan het mis gaan maar ik zet in elk geval 20 euro op 1-4 bij m’n bookmaker, quote 200.
00
stephanos 11:42 31 maart 2011

2-3?
00
BRRR 11:29 31 maart 2011

We doen hier wel leuk omdat Ajax een aantal spelers mist, maar wij missen met Kwame ook 1 van onze belangrijkste spelers. Dat lees ik dan weer niet in dit stukje.

De selectie van Ajax is breed genog om een goed elftal op de been te zetten. Punt(en) halen in de Arena is voor geen enkele ploeg vanzelfsprekend, al heb ik wel vertrouwen in ons team zoals het nu draait.
00
Tiosevers 22:56 30 maart 2011

Hoorde dat Meartens nog niet had meegetraind deze week? Klopt ddat?
00
Henkuh 20:13 30 maart 2011

@heinrich

“tante Toivonen”is geblesseerd aan de hamstring en is waarschijnlijk 4 weken uitgeschakeld.
Omdat wij op 17 april tegen Pusvu moeten en hij dit waarschijnlijk niet zal halen !!
Vandaar mijn posting
00
imkexxhafc 20:12 30 maart 2011

ja als we hier de punten pakken zou geweldig zijn !
moet kunnen met pizza in het goal 😀
00
heinrich 19:53 30 maart 2011

@ Henkuh

Wat tante Toivonen betreft moeten wij hier tegen oefenen??
Want hij is alleen voor 4 oefenwedstrijden geschorst
00
Henkuh 16:37 30 maart 2011

@riekus

Wat in het vat verzuurt niet………………… DEAL !!
00
riekus 15:55 30 maart 2011

@henkuh

en wat zetten we erop kratje oettinger hahaha 3 punt’n noar ALMELOOOOOOOOOOO
00
Henkuh 13:53 30 maart 2011

wellicht offtopic
“Tante Toivonen” 4 weken uitgeschakeld !! Die haalt 17 april zeer waarschijnlijk niet :+)))))
00
Robbert 12:10 30 maart 2011

Hoho beste mensen, even onze plaats weten! Verschil tussen de top 3 en de rest is nog steeds enorm groot. Mede omdat Ajax ook nog eens thuis speelt en we een Belg als scheids hebben. Voordeel voor Meartens..??
Nee Heracles moet voor haar kansen gaan, maar laten niet al te optimistisch zijn wat het resultaat betreft. Ajax heeft nog meer dan voldoende kwaliteit over om ons een pootje te lichten. El Hamdaoui is ook weer in genade genomen, je zult zien…………….Heracles is een mooie tegenstander om zijn gram te helen……vul het zelf verder maar in.
00
Henkuh 10:59 30 maart 2011

Normaliter ben je kansloos maar wat hebben wij te verliezen ?
We zitten nu in de flow, Ajakkes in een dip hier moeten we proberen
maximaal van de profiteren en dan nog zou ‘t bijzonder knap in Mokum een punt mee te nemen
naar Almeloooooo
00
Jaapie 10:05 30 maart 2011

Als er wat te halen valt tegen Ajax.. is het nu wel!
00
thompje 09:20 30 maart 2011

Hoppa kom maar met die punten!!!!!
00