Melvin Platje speelt volgend seizoen niet in Almelo. NEC heeft Heracles afgetroefd in de strijd om de spits van FC Volendam. Eerder toonde Heracles interesse en had de 22-jarige spits al een gesprek gehad met Peter Bosz. Heracles wilde echter pas na het competitieslot verder praten met de topscorer van FC Volendam.

Platje tekende voor twee seizoenen in Nijmegen, die na vier seizoenen FC Volendam verlaat. De spits scoorde dit seizoen 21 maal voor FC Volendam. “NEC is een prachtige club met een talentvolle spelersgroep. Ik ben ervan overtuigd dat ik bij NEC mijn kwaliteiten in de Eredivisie kan laten zien. Na een gesprek met Alex Pastoor verheug ik me enorm op onze samenwerking. Ik ben ervan overtuigd dat hij met zijn aanpak, mijn ontwikkeling een positieve impuls kan geven.”

Sponsoren

Reacties (40)

Reageer nu!
Truus 21:25 11 mei 2011

Hendrie heeft nog altijd contact uit het verleden met Den Bosch,omdat ie daar heeft gespeeld!!
00
Henkuh 09:24 11 mei 2011

@Yordi

anno 2011 zijn echte clubvoetballers een uitstervend ras !
00
Yordi 08:41 11 mei 2011

BLIJ DAT PLATJE NAAR NEC IS!
deze jongen mist echt alles om een top speler te worden, vorig jaar wilde heracles hem ook al hebben maar toen wou die bij Volendam blijven, dit jaar wilde heracles hem weer, en hij wachtte af tot dat er een club met meer geld kwam… als echte sportman kijk je naar prestaties toch? waarom nec als je naar heracles kunt? sportief of geld? denk ook dat hij kwaliteiten om uit te groeien tot een eredivisie waardige speler! is hij op dit moment namelijk nog lang niet
00
Gerrit 08:05 11 mei 2011

Ik hoop dat hij er voor Danny Verbeek zat, die viel mij gisteren positief op en is nog maar 20 jaar.
00
Marvin 07:32 11 mei 2011

Het zou ook kunnen dat ze op de tribune zaten voor Paco van Moorsel..Heracles had al eens eerder interesse in hem maar toen verlengde hij toch zijn contract bij Den Bosch.
00
Jorg92 22:13 10 mei 2011

Ik hoop en denk persoonlijk dat Krüzen op de tribune zit voor Ronnie Reniers.
Vind ik persoonlijk een talentvolle jongen die zeker een versterking zou zijn i.p.v. Douglas.
Heeft het niet waar kunnen maken bij Willem 2 door een zware knieblessure, maar valt me dit seizoen positief op bij Den bosch.
00
Robbert 20:38 10 mei 2011

Van beide kanten is hier wat van te zeggen. Heracles omdat ze in het verleden ook spelers in het Westen heeft laten wonen (Van den Berg, Rose en Tange) en reizen toen geen probleem was. En van de speler natuurlijk. Want als je profvoetballer of trainer in het betaalde voetbal bent is het niet slim om een huis te kopen, tenzij je er geen moeite mee hebt als je gaat verkassen om het huis dan tzt te verhuren. Wat een gelul om zulke bijzaken en dat voor een profvoetballer. Als prof voetballer heb je nu eenmaal een zigeunerbestaan toch!
00
Bor 20:16 10 mei 2011

Platje wilde niet verhuizen naar het oosten van het land omdat hij net een woning in het westen had gekocht. Heracles wilde wel dat hij in de buurt van Almelo kwam wonen. Verder waren ze het al eens over een contract aldus Jan Smit in TC Tubantia.
00
kieft8 20:09 10 mei 2011

Platje scoort de 1-1 tegen MVV, volgend jaar gaat NEC veel plezier aan hem beleven zeg ik.
00
Gerrit 19:22 10 mei 2011

Hendrie Krüzen zit nu bij Den Bosch – Go Ahead Eagles. Voor welke speler zou dat zijn?
00
TimmHAFC 20:27 10 mei 2011

@Gerrit
Ik denk voor Pad die keeper van gae.
Moet heel talentvolle keeper zijn?
00
Stef1948 15:52 10 mei 2011

Aan de andere kant waarom hebben we spelers nodig?
De eerste 11 zijn bekend, oke misschien een andere keeper.
Daar achter staat Bruns, Houtkoop, Ter Wierik, Ter Horst, Plat.
Dus als je al iets nodig hebt is het voor het 2e, dan is het handig dat ze onder de 22 jaar zijn, ivm nieuwe regelgeving
00
Stef1948 15:46 10 mei 2011

Al die namen……..
Heracles komt altijd met spelers bij wie je denkt, wie is dat?
Overtoom, Armenteros, Bruns, V d Linden, Maertens, Marko, Plat.
Deze namen hadden we nooit verwacht.

Dus we kunnen er wel over nadenken. Maar we denken niet aan de spits van Almere of de keeper van Herta.
00
bvds 15:20 10 mei 2011

Luige bruins ?? lees zojuist transfervrij bij feyenoord weg.. 24 jaar. prima voetballer..
ervaring in de eredivisie..
zal niet de eerste speler zijn die het niet maakt in de kuip maar wel bij een andere club???
of zal het salaris van bruins te hoog zijn?
00
kieft8 12:11 10 mei 2011

Had al gedacht dat dit volgend jaar de voorhoede werd maar niks is minder waar:S:S. SLOAPN
Effie-sammy-Platje.
00
Gerrit 11:25 10 mei 2011

Is die Chery van Emmen inmiddels al vertrokken naar ADO? Als dat niet het geval is, zou dat een goede aankoop zijn in plaats van Platje. Nadeel is wel dat hij niet transfervrij is.
00
Pin 11:16 10 mei 2011

Als het grootst gedeelte van de basis en onze trainer maar blijft…..

Rest heb ik zat vertrouwen in.

Kump helemoal goe!
00
Jaapie 11:02 10 mei 2011

Zou heel dom zijn van Pasveer, hier heeft hij namelijk de garantie op een basisplek!

Wat betreft Platje.. Ze hebben iemand anders op het oog!
00
Romano 11:00 10 mei 2011

Pasveer vertrekt waarschijnlijk naar sc heerenveen voorzitter heerenveen ( Robert Veenstra ) heeft in een interview met tv noord gezegd ddat hij eventueel intresse heeft in Remko Pasveer of Boy Waterman die volgens hem beiden geen doorlopend contact hebben.
00
Robbert 12:13 10 mei 2011

Dat geleuter met Pasveer heeft nu zijn langste tijd gehad. Heracles toon eens wat daadkracht, stel Pasveer en zijn makelaar nu eens een ultimatum, het is deze week bijteken anders het aanbod intrekken en op 15 mei afscheid van hem nemen. Er zijn keeper genoeg die graag naar Heracles willen. Wie bepaald er nu of spelers mogen blijven of mogen komen……….toch niemand behalve de club!! Heracles laat je toch niet zo piepelen!
00
Gerrit 10:13 10 mei 2011

Ik ben nu toch een beetje mijn geduld te verliezen met Pasveer. Wanneer komt het bericht eindelijk eens naar buiten dat hij bij heeft getekend? Als het deze week niet gebeurt, denk ik dat hij ergens anders heen gaat (Heerenveen, AZ).
00
Robbert 10:09 10 mei 2011

Widschut van Fc Zwolle……? niet eens vaste basisspeler en dat zijn redenen hebben. Hij heeft tegen Twente in de bekerwedstrijd enkele leuke acties laten zien. Moet onze club op basis daarvan hem dan eventueel nemen?
00
Hyllus 10:14 10 mei 2011

Ga er maar vanuit dat onze Darl volgend seizoen gewoon weer in de basis staat.
00
Hyllus 10:02 10 mei 2011

Wildschut?
00
Jaapie 09:38 10 mei 2011

Eerlijk gezegd denk ik, dat Heracles een andere speler op ‘t oog heeft..
00
ietsema 08:39 10 mei 2011

Dom om alles eerst in de pers te gooien. Of Smit blijft hopen op het halen en winnen van de Play-offs dan moet hij een betere speler halen voor als we Europa in gaan.
Het is of weer eens te laat handelen of een betere op het oog hebben.
00
kris 07:13 10 mei 2011

Dacht dat het eigenlijk al min of meer in kannen en kruiken was. Had hem graag bij ons gezien, maar als hij wat anders wil, moet hij dat vooral doen. Hebben Pastoor (volgend jaar trainer NEC) en hij eigenlijk een gezamenlijk verleden bij Volendam? Kan me voorstellen dat dit ook meespeelt in zijn overweging.
Ik ging er eigenlijk vanuit dat hij de concurrentie aan moest met Douglas. Ben benieuwd wie we dan nu op het oog hebben, misschien Ars van Zwolle? Beetje hetzelfde type als Platje, al is het volgens mij meer een spits en is hij ook wat ouder, maar dus meer ervaring. Schepers van Cambuur is misschien ook een optie al is hij nog erg jong en daar hebben we er al meer van. Het speculeren kan weer beginnen!!!
00
Gerrit 11:28 10 mei 2011

Die Schepers zou inderdaad wel een goede zijn. Die jongen is nog maar 19 en doet het erg goed bij Cambuur. 4 goals en 7 assists in 16 wedstrijden is niet niks.
00
joris-hafcc 22:21 9 mei 2011

Wel een aardige voetballer maar niet echt een speler die heel belangrijk zou kunnen zijn voor heracles volgens mij…
00
Robbert 21:44 9 mei 2011

Tja vreemd verhaal dit weer. We weten zo langzamerhand hoe er gehandeld wordt bij onze club. Ik heb de indruk dat onze club gaat bieden en dat is het dan, geen onderhandeling over de prijs, is na het bod niet meer mogelijk. De makelaar gaat vervolgens met ons aanbod shoppen en vindt dan wel weer een club die een paar duizend euro meer wil betalen, en vooral, een club die meer voor zijn “inspanningen” wil geven. We hebben dat gezien bij Garcia, Barazite en nu met Platje. Opvallend is wel dat deze eerste twee spelers niet echt zijn doorgebroken bij de club waar ze voor gekozen hebben. Barazete is helemaal uit beeld bij Vitesse, Verder is wel vreemd te moeten constateren dat het dan clubs als Roda en NEC zijn, ze kunnen blijkbaar meer bieden dat terwijl ze in cat. 1 zitten en onder strenge toezicht staan van de KNVB. Ik begrijp er geen bal van, jullie wel……….
00
Patrick ut Grunn 21:40 9 mei 2011

Tja ben zelf nog niet echt overtuigd van de kwaliteiten van Platje, maar ook zijn reactie op het nieuws dat Heracles in hem was geinteresseerd deed te wensen over. “Het is toch een eredivisieploeg” toonde mij niet echt van wilskracht van zijn kant uit om bij Heracles te komen ballen. Ik hoop wel dat ze nog een aanvaller ergens vandaan scouten.
00
Henkuh 21:30 9 mei 2011

Oons bint weer eens (te) zuunig…………..
00
Bor 21:27 9 mei 2011

Tja, ze waren drukker met het versturen van de brieven over de play off…
00
Daniel 20:32 9 mei 2011

Ach ik had er sowieso niet zoveel vertrouwen in, we hebben een van de best spelende voorhoedes van de Eredivisie op dit moment. Gewoon zorgen dat je dat volgend seizoen zo houdt.
00
Roberto 21:14 9 mei 2011

Best spelende voorhoedes ? Heb je gezien hoeveel Douglas gescoord heeft ?
Ik had die Platje graag gezien als zijn opvolger: die hadden ze mooi uit kunnen proberen als supersub voor Douglas. Ik zie in Almubaraki nog geen opvolger.
Ben toch benieuwd naar de reden waarom ze niet doorgepakt hebben. Dat over het groepsproces is een rare smoes.
00
Bor 20:21 9 mei 2011

Tja, als het maar niet een gevalletje Chadli wordt en de pannen van het dak af speelt in de eredivisie…
00
feaster 20:17 9 mei 2011

lekker beleid weer dit pff waardeloos,
ik zei het destijds ook al.. als clubs spelers halen dan blijft het stil tot op de dag van het tekenen!
heracles belt eerst de tubantia, telegraaf en vi op en dan pas platje voor een gesprek.

nu zijn er mensen die zeggen van ja zit niet zo te zeuren over het beleid we staan 8e, tuurlijk prima resultaat! maar blijkbaar zijn ze achter de schermen bezig met spelers bekijken, dan is dit gewoon een grap van de scouts ( hebben we die wel eens?)
00
Stef1948 20:47 9 mei 2011

Pasveer schiet ook al niet op, lijkt een gevalletje SLOAP’N
00
Stef1948 20:17 9 mei 2011

Mooi Kloat’n
00
Hyllus 20:08 9 mei 2011

Mooi ant sloapn doar in Almelo.
00