Heracles Almelo heeft vanmiddag met 1-0 verloren van het tweede elftal van Schalke 04. In een bedroevende wedstrijd werd er voor rust de eindstand bepaald door een doelpunt van Manuel Jiminez Torres. Eerder vanmorgen speelde Jong Heracles tegen de A1 van FC Twente. De Heraclieden wonnen eenvoudig met 6-0.

De bezoekers hadden de organisatie goed op orde waardoor Heracles moeilijk aan voetballen toe kwam. Daarnaast grossierde de wedstrijd in veel balverlies en vonden de spelers elkaar moeilijk. Na 25 minuten spelen kwamen de Duitsers op voorsprong toen Birger Maertens uitgleed en Schalke daarvan profiteerde. In het verdere verloop van de eerste helft waren er geen kansen te noteren. Peter Bosz moest Mark Looms in de eerste helft noodgedwongen wisselen wegens een knieblessure.

Ook in de tweede helft kon Heracles zeer weinig gevaar uitrichten en was het een saai schouwspel. Schalke kreeg nog de beste kansen om tot scoren te komen. Eerst redde Pasveer goed op een geplaatst schot en de Duitsers raakten ook nog de lat. In de rebound moest Pasveer opnieuw redding brengen. Heracles kreeg nog wel mogelijk via Lerin Duarte die net te kort kwam op een voorzet van rechts. Everton Ramos da Silva kreeg drie minuten later nog een kopkans. Schalke kwam daarna niet meer in de problemen en bleef de stand ongewijzigd.

Heracles Almelo: Remko Pasveer, Tim Breukers, Birger Maertens, Antoine van der Linden, Mark Looms (35.Olivier ter Horst), Kwame Quansah, Lerin Duarte, Marko Vejinovic, Darl Douglas, Everton Ramos da Silva en Anmar Almubaraki.

Schalke’04 II: Robin Himmelmann, Alban Sabah, Nurettin Kayaoglu (56.Felix Frank), Richard Weber, Frank Fahrenhorst, Dominik Stommel (79.Dominik Ernst), Andreas Wiegel (56.Jonas Drüppel), Kevin Rodriques Pires (72.Zlatko Muhovic), Philip Hofmann (56.Marco Quotschalla), Manuel Jiminez Torres (72.Eren Taskin) en Alexander Langlitz (56.Pascal Schmidt).

Sponsoren

Reacties (5)

Reageer nu!
Martijn 08:57 19 juli 2012

Duitse kant van de wedstrijd:

U23 gestaltet Partie gegen niederländischen Erstligisten ausgeglichen

18.07.2012

Das stramme Vorbereitungsprogramm ging für die königsblaue U23 am Mittwochabend (18.7.) in die nächste Runde. Diesmal trat die Elf von Chef-Trainer Bernhard Trares in Darfeld gegen den niederländischen Erstligisten Heracles Almelo an und unterlag in einer insgesamt ausgeglichenen Partie knapp mit 1:2.

„Uns war es wichtig, zum jetzigen Zeitpunkt nochmal gegen einen Top-Gegner zu testen“, erklärte der Chef-Coach. Und er bekam die Partie, die er sich erhofft hatte: „Es war insgesamt ein super Spiel, in dem in beiden Halbzeiten ein hohes Tempo gegangen wurde. Es hätte gut auch unentschieden ausgehen können.“ Und das, obwohl in der zurückliegenden Woche richtig hart trainiert worden sei.

Vor allem im ersten Durchgang, der torlos blieb, hatten die Knappen leichte Vorteile verzeichnet. Trares: „Wir haben keine Chance zugelassen, dafür aber unsererseits bei Almelo für die ein oder andere brenzlige Situation gesorgt.“ Ein Eckenverhältnis von 10:1 habe dies recht deutlich dokumentieren können.

Im zweiten Durchgang wechselte der Fußballlehrer kräftig durch. Nur drei Spieler aus der ersten Halbzeit blieben auf dem Platz. Unter den Neuen auch ein Gastspieler: Julius Biada von der Zweitvertretung Bayer Leverkusens bestritt die zweiten 45 Minuten für den S04. „Zwar war der Fluss nach den Wechseln ein wenig raus, aber die Jungs haben das gut gemacht“, lobte der Trainer. Die drei Tore der Partie fielen innerhalb von nur fünf Minuten, wobei Michael Smykacz für den zwischenzeitlichen Schalker Ausgleich sorgte (76.).

„Es standen viele Spieler aus der ehemaligen U19 für uns auf dem Platz, die sich gegen niederländische Erstligaspieler behauptet haben“, erkannte Trares an. Zudem haben schon viele Automatismen gegriffen, an denen in der bisherigen Vorbereitung gearbeitet worden sei.

Heracles Almelo – FC Schalke 04 2:1 (0:0)
Schalke 1. HZ: Oswald – Langlitz, Hertner, Sabah, Uaferro – Müller, Ernst – Caillas, Schmidt, Max – Türpitz
Schalke 2. HZ: Oswald – Langlitz, Henneböle, Walter, Hertner – Zwimpfer, Baus – Keller, Darwiche, Biada – Smykacz
Tore: 1:0 (73.), 1:1 Smykacz (76.), 2:1 (78.)
00
SupporteruutGOOR 18:53 30 juli 2011

Heb vandaag de wedstrijd gezien was gewoon een fout van meartens blijft hij staan is het buitenspel.
Jammer genoeg valt hij achter over waardoor het een 1 tegen 1 situatie wordt en goed afgemaakt door torres, goede voetballer trouwens. Voorin met baraki is het niet wat kwa snelheid wel maar daar heb je het ook mee gehad, 2de helft paar kleine kansen gecrieerd maar dan heb je het ook gehad. Mag in mij ogen ook wel een spits bij komen want als plet en armenteros bijde geblesseerd zijn dan heb je wel een probleem. Trouwens Marc Overmars zat ook op de tribune voor de belofte of voor de jeugd van de opleiding A1.

greetz uut goor
00
heinrich 17:35 30 juli 2011

Vorig jaar had Heracles een super voorbereiding met alleen maar overwinningen en ze zouden het in de competitie wel even laten zien: niet dus.
Dit jaar gaat het wat minder in de voorbereiding en iedereen denkt dat het niks wordt maar een ding is zeker wij zijn in de breedte enorm gegroeid met Duarte , Pedro , Van Mieghem en Van Dijk.
Ik denk dat we met deze selectie aardig mee gaan doen en weer het linkerrijtje kunnen halen.
Tegen het eind van de transferperiode komen er nog zeker 3 a 4 nieuwe spelers bij want nu betaal je de hoofdprijs.
Over de wedstrijd van vanmiddag heb ik een gretige Marko en een goede Duarte gezien .
00
Robbert 17:23 30 juli 2011

Rono ik volg het Duitse voetbal al jaren, maar bij Schalke 2 zitten spelers die meer verdienen dan bij Heracles. Er wordt regelmatig door onze club daar gescout, maar als het tot een overname of contract komt hebben we geen kans. Zelfs in dat 2e team wordt beter betaald als bij ons. Als je ook ziet wat voor bomen van kerels daar rondlopen, dan komen onze spelers fysiek al flink tekort. Dat mag natuurlijk niet betekenen dat wij van het 2e team van Schalke mogen verliezen. Slecht beurt van ons team
00
rono 17:03 30 juli 2011

Goed gedaan in het oefenprogramma, gelijk tegen Cambuur en 2 x verloren tegen Duitse amateurs. Zijn we dan zo afhankelijk van armentetos en overtoom? Vooral scorend vermogen valt tegen. Toch vreemd, vrijwel dezelfde selectie als vorig jaar en het lijkt zo stroef.
00