Heracles speelt de halve finale van de KNVB Beker uit tegen AZ. Een lastige opgave, maar alles is mogelijk, want het is en blijft bekervoetbal, maar dat het dit keer geen “twee vingers in de neus” wordt is zeker.

AZ won de kwartfinale tegen GVVV met 2-1 en lijkt niet meer de sterkte te hebben van het begin van het seizoen. Inmiddels staan de mannen van Gert-Jan Verbeek niet meer bovenaan en dit biedt perspectieven voor Heracles. Eerder kwamen de ploegen elkaar al tegen in Almelo. Toen bleek AZ een maatje te groot met 0-1.

Sponsoren

Reacties (26)

Reageer nu!
Piet 18:35 6 februari 2012

De halve finales van het toernooi om de KNVB-beker worden op woensdag 21 en donderdag 22 maart gespeeld. Dat heeft de KNVB maandag besloten. In het Abe Lenstra-stadion strijden sc Heerenveen en PSV woensdag om een plek in de eindstrijd, AZ en Heracles Almelo doen dat donderdag in Alkmaar. Beide wedstrijden beginnen om 20.45 uur. De finale is op zondag 8 april in De Kuip.

http://eredivisielive.nl/nieuws/39296-halve-finales-knvb-beker-op-21-en-22-maart.html
00
heraclassic1961 21:52 3 februari 2012

@harold
Sorry dat ik twee keer je naam verkeerd heb geschreven.
00
heraclassic1961 21:50 3 februari 2012

@harald
Natuurlijk Harald het wordt lastig. Ik beweer ook niet dat onze jongens zo een-twee-drie van ze gaan winnen. Maar met een juiste wedstrijdmentaliteit en tactiek kun je ver komen.
00
harold 21:44 3 februari 2012

@heraclassic1961 kerel dat was roda uit thuis spelen ze tig ker bt dit is gwn ee gigantiese lastiggeopgave voor ons dat weet iedereen
00
heraclassic1961 21:40 3 februari 2012

Gemengde gevoelens. AZ is een goede ploeg. Maar bekervoetbal is toch anders. De finale is dichtbij; dus het is alles of niets.Dat AZ kwetsbaar is heeft de uitwedstrijd tegen Roda JC wel laten zien. De Alkmaarders kwamen geen moment in de wedstrijd doordat Roda agressief speelde. De ruimtes werden kleingehouden en ze zaten er bovenop. Goed voorbeeld doet dus volgen!!
@off topic
Ik ben op zich wel blij dat Plet is vertrokken. Ik twijfel echt aan zijn kwaliteiten. Te traag op de eerste meters waardoor hij veel sprintduels verloor. Verder voor zijn lengte verloor hij teveel kopduels (sprongkracht onvoldoende). Handelingssnelheid in de kleine ruimte kan beter evenals spelen in de combinatie. Dit laatste is toch wel belangrijk voor het tikkie-takkie voetbal van onze trots. Wil je hierin slagen dan moet je spelers hebben (met name voorin) die in dezelfde snelheid spelen. Ik had soms het idee dat Plet door zijn traagheid te vaak een sta-in-de-weg vormde. Een ideale voorhoede zou dus zijn Van Mieghem- Armenteros-Douglas (Pedro); snelle jongens die een mannetje kunnen uitspelen en kansen kunnen creeren.
Everton valt wat mij betreft buiten de boot. Ik vraag mij af of hij het niveau (nog)wel aankan.
Hij komt nauwelijks voorbij zijn tegenstander omdat hij te langzaam is en geen passeeractie heeft. Verder verliest hij teveel persoonlijke duels op fysieke kracht. Ten slotte is zijn balvastheid vaak ver te zoeken (o.a. ballen van zijn voet laten springen danwel te ver voor zich uitspelen); resultaat veel balverlies, Het moet beter, zoniet en het klinkt hard, dan maar verkopen. Want de club moet vooruit en stappen maken!!

Zwart-witte groet,

Heraclassic1961
Hoorn (N.H.)
00
Truus 18:42 3 februari 2012

Heel simpel,we gaan gewoon stunten!!
00
SiMONHAFC 18:13 3 februari 2012

vol uitvakkie en onze club naar de bekerfinale schreeuwen !
WIJ ZIJN HERACLES !
00
Henkuh 16:44 3 februari 2012

@Ugur
Mochten de 3 andere clubs sowieso Europa in gaan dan komt er op bsasis van de eindstand eredivisie 1 plek bij voor een ticket. Dus ipv plek 1 t/m 8 maken dan plek 1 t/m 9 kans op een ticket !!
00
drb 15:47 3 februari 2012

En zijn de kaarten al te koop;
Want mijn vriendin ik zijn erbij!!

Met een vol uitvak gaan we het redden tegen de kaaskopjes…

Verbeek een poepje laten ruiken
00
weater 13:33 3 februari 2012

Heb er nu al zin in!!
Is Alkmaar altijd met of zonder verplichte buscombi?!
00
Ugur 13:27 3 februari 2012

Is dat niet zo als wij verliezen van AZ, dat we alsnog recht hebben op de europese ticket vanwege de nog overgebleven clubs allen al richting europa gaan?
00
Robbert 12:39 3 februari 2012

Maakt niet uit EK uit D die kosten hebben we in Almelo ook, mogelijk iets minder, maar dat mag geen naam hebben als je 1500 tot 2000 toeschouwers per club meer aan recette ontvangt.
00
Heracles4live 12:02 3 februari 2012

Ben er ook bij, neem aan dat we het toch wel vol kunnen krijen, want dit is de kans op in de FINALE te komen en als we het dan niet vol krijgen ben ik echt teleurgesteld, wij gaan met 4 man die kant op! En hopen op een stunt.
00
DenniS 11:51 3 februari 2012

PSV zonder Wijnaldum, dus dat scheelt weer, nouja Lens zal wel mee doen en wee r 2 keer scoren in buitenspel positie !! Volgens mij is Manolev ook geschorst ?
00
damy 11:21 3 februari 2012

Beste tegenstander voor heracles op dit moment. PSV is sterker en heerenveen draait goed op dit moment. Beter dan AZ. AZ heeft een smallere selectie en blessures kunnen zij moeilijker opvangen dan een heerenveen of psv.

Liever een thuiswedstrijd gehad maar wel de gehoopte tegenstander.
Beker is anders dan comeptitie! Alles is mogelijk. Ik reken op een vol uitvak en vele heraclieden op de hoofdtribune! Ik ben er in ieder geval bij!
00
EK uit D 11:09 3 februari 2012

@robert

Voor de verdeling gaan eerste de kosten van huur/electra/stewards etc. er vanaf en dan wordt er pas verdeeld.
00
Robbert 10:30 3 februari 2012

Het AZ stadion kan meer toeschouwers ontvangen en als er minder dan 8500 komen schiet je er als Heracles bij in. Maar dat verwacht ik niet. Als AZ zelf te weinig kaartjes verkoopt kan onze club proberen er meer te claimen, net als wat de amateurs van GVVV hebben gedaan. Ik verwacht daarom op zijn minst 12.000 en daarvan krijgt Heracles de helft van de recettte, altijd meer dan in een uitverkocht Polman.

Sportief gezien had ik liever een thuiswedstrijd gehad, maar het zij zo. Laten we ons lekker in de underdog plaatsen en ze in Alkmaar de illusie geven dat Rotterdam in zicht komt.
00
JTD 10:25 3 februari 2012

Vol der tegen aan, als je even tijd hebt, moet je gewoon in dat uitvak zitten!
00
VakjeQole 09:19 3 februari 2012

Heerlijk die reacties hier, eindelijk! D`r an met de lippe! Vol uitvakje en knallen! Ik ben er bij!
00
daanhafc 07:47 3 februari 2012

is de exacte datum nu al bekend?
00
luc 07:38 3 februari 2012

kom op met die kaarten,we maken smeerkaas van ze !! hoppa
00
Toppie 00:07 3 februari 2012

Ik persoonlijk verwacht een run op de kaartjes!
00
De Aal 23:54 2 februari 2012

AZ: groot stadion met wél veel toeschouwers (bij PSV zat nauwelijks publiek).
Is het zo dat Heracles de helft van de recette krijgt?

Het kon slechter.
Als AZ nog kans maakt in het kampioenschap, dan willen ze misschien wat benen sparen…
00
leonie 23:50 2 februari 2012

trouwens, willen jullie een makkie met de poll ??

tuurlijk wil iedereen liever thuis spelen, duh !
00
leonie 23:48 2 februari 2012

dat dacht ik ook
we laten ons niet afschrikken door een wannabee titelkandidaat !!!

gewoon niet gek laten maken, eigen spel spelen dus vol d’r op en afserveren die hap

vol uitvak wil trouwens helpen ….

wat vaststaat :
ik ben er bij !!
00
MarcHeracles 23:43 2 februari 2012

gewoon dran met de lippen. full focus op de beker zou ik zeggen
00