Heracles gaat het aflopende contract van Antoine van der Linden niet verlengen. De 36-jarige routinier speelde de afgelopen drie seizoenen in Almelo en de club heeft besloten zijn contract niet te verlengen. Naast Antoine van der Linden kunnen ook Darl Douglas, Olivier ter Horst, Gaby Jallo en Nick Hengelman uitkijken naar een andere club volgend seizoen.

De club wil daarentegen wel graag door met Mark Looms en doelman Dennis Telgenkamp. Beiden hebben een aanbieding ontvangen om hun contract te verlengen. Eerder werd de optie in het contract van Marko Vejinovic al gelicht. De creatieve middenvelder ligt tot medio 2013 vast in Almelo.

Sponsoren

Reacties (33)

Reageer nu!
uggs laarzen 19:50 13 december 2012

Great web site. Plenty of helpful information here. I’m sending it to some friends ans also sharing in delicious. And of course, thanks in your sweat!
00
pim 07:08 31 maart 2012

Marcel en Jroen,

als je de oude schoenen niet voor 31 maart vertelt dat ze weg moeten, dan moet je er nog een jaar op lopen.

pimmetje
00
marcel vak L 20:22 30 maart 2012

dat zijn er dus nu al zes die weg gaan waarvan toch twee vaste krachten

mischien een oud gezegde maar gooi je oude schoenen niet weg voor dat je nieuwe hebt of komen hier weer zes mini talentjes voor terug we zullen zien wat er uit de hoge hoed getoverd wordt

zwartwitte groet
00
zwolle 19:43 30 maart 2012

Klavan speelde gisteravond een prima wedstrijd
00
JustIntime 17:21 30 maart 2012

JTD dat heb ik precies ook Jallo kwam heel sterk over bij mij toen looms gebleseerd was..
00
Romano 15:09 30 maart 2012

lekker dan: Geen nieuw contract voor Anmar Almubaraki – 30-03-2012
Heracles Almelo zal na dit seizoen afscheid nemen van Anmar Almubaraki. De 20-jarige middenvelder/aanvaller kwam in de zomer van 2010 over vanuit de gezamenlijke Voetbalacademie en speelde tot nu toe vijf keer in de hoofdmacht.
00
Mark 13:22 30 maart 2012

Voor Looms is een betere te vinden. Davidson en Jallo! Ik begrijp de contractverlenging van Looms alleen als hij achter de hand wordt gehouden, want een nieuwe,betere linksback is een must.
00
DDBT 12:49 30 maart 2012

@hans
Clavan was altijd mijn lievelingsspeler en ik hem zelfs een gesingeerd az shirt van hem en van mij mag hij meteen komen. Moet wel zeggen dat hij laatste tijd uit vorm is, maar dat maakt niet uit.
00
hans 11:55 30 maart 2012

klavan geeft aan dat ie meer aan spelen wil toekomen.de ideale vervanger voor vdl.gevoel bij onze club en nog steeds mateloos populair .betrekken met de deal armenteros.
00
Jroen1991 20:15 28 maart 2012

@Michael

Volgens mij is het zo dat wanneer er geen ontslagbrief word gestuurd het contract automatisch word verlengd als de speler dit zelf ook wil. Heb dit in ieder geval ergens gelezen?
00
Willie 20:02 28 maart 2012

In gesprek met Voetbal International laat Van der Linden weten dat hij bij een nieuwe aanbieding zelf voor een vertrek had gekozen. “De club wil verjongen, dat kan ik wel begrijpen. Maar als ze wel hadden door gewild, had ik zelf de beslissing genomen om te vertrekken. Ik heb het hier wel gezien.”

Sjonge wat een kwal, hij had god mogen bedanken als heracles hem een aanbieding had gestuurt.
00
Michael 20:00 28 maart 2012

Van 10 spelers liepen de contracten af.Bovengenoemde 5 krijgen dus ontslag.Looms en Telgenkamp krijgen een nieuwe aanbieding.Ze gaan ervan uit dat Breukers vertrekt.Blijven dus nog over Davidson en Almubaraki,beiden met nog een optie met resp.2 en 1 jaar.Hier is echter nog niets over gezegd.Moet dit ook nog voor 1 april of kan hier later een beslissing over worden genomen?
00
JTD 17:47 28 maart 2012

ik snap het allemaal behalve Jallo, die vind ik persoonlijk beter als Looms..
00
DDBT 17:10 28 maart 2012

@mark
Hoorde het ook op het psv forum, geen idee hoe of wat verder. Is er iemand die weet hier of je ook het knvb bage logo kan bestellen, die ze in de finale altijd dragen, want die zou ik graag op mijn shirt hebben.
00
Mark 16:26 28 maart 2012

Heracles in een speciaal, zwart wit, bekerfinale shirt in de kuip! Iemand al meer nieuws hierover?
00
DDBT 15:20 28 maart 2012

Terechte beslissingen, Douglas is te oud en de opvolgers hebben we al in huis( zie Gourije) Vdl kon ook niet meer, maar wil hem wel bedanken, want in het begin was het echt een goeie speler. Dat ze met Telgekamp verder gaan is prima en ook met Looms snap ik wel. Want er is gewoon geen opvolger en vind maar eens een betere voor weining geld. En trouwens, mooie fanartikelen voor de finale, klass heracles chapeu. Haal zelf de sjaal en het faantje voor op mijn kamer, haha.
00
Robbert 13:07 28 maart 2012

Het vertrek van beide “senioren” was natuurlijk te verwachten. Ze hebben beiden een mooie staat van dienst gehad bij onze club en op een goede wijze afscheid van hen nemen. Ik ga er van uit dat de heren vol gas blijven geven en in het bijzonder op 8 april. Want veel prijzen hebben ze nog niet gewonnen en als je nog op de valreep van je loopbaan een grote prijs kan winnen, laat je dat natuurlijk niet lopen. En dat verwacht ik ook niet van hen, daarom zal deze ontwikkelingen geen invloed hebben op de wedstrijd van het jaar!
00
ALBW 11:22 28 maart 2012

Hopelijk hebben deze ontwikkelingen geen negatief effect op de bekerfinale..
00
kris 10:25 28 maart 2012

Ik vind het legitiem dat Douglas en van der Linden geen verlenging krijgen. Persoonlijk had ik best hoge verwachtingen van Ter Horst, maar hij heeft hier en daar ook wat pech gehad (geblesseerd zijn als VDL geschorst was)en het blijkbaar ook niet afgedwongen. Was wel positief verrast door Davidson, vond hem opbouwend sterk en kan verdedigend nog de nodige progressie boeken. Volgens mij willen we spelen met een rechtspoot en een linkspoot achterin en Swinkels is dacht ik rechts. Zou hem overigens wel graag bij ons zien, want ik zie er wel graag wat lengte bij. We hebben nu wel hele kleine mannetjes op het veld staan. Daar komt bij dat Rienstra ook wat concurrentie moet hebben. Persoonlijk heb ik (weer) genoten van Demouge afgelopen zondag. Stront en strontvervelend, maar wel een aanjager, veel fysiek en kopsterk. Vind wel dat we er meer fysiek bij moeten hebben. Type Rose, Friend, Richard Roelofsen, dat werk.
00
afd hengelo 05:56 28 maart 2012

opvolger douglas als spelsysteem niet veranderd is antonia van de eagles
00
afd hengelo 05:53 28 maart 2012

opvolger van der linden is al bekend swinkels willem 2. aflopend contract daar en houd zijn woorden binnen maar de scouting hafc is daar al meerdere malen gezien
00
stephanos 00:16 28 maart 2012

Ik snap alle veraste reacties niet helemaal goed? Een paar maand geleden was toch al bekend dat hij waarschijnlijk zou gaan stoppen. Ik had niks anders verwacht

Zie deze post:
http://www.hafc.nl/2012/01/van-der-linden-bezig-aan-laatste-seizoen/
00
RoberoPiero 00:02 28 maart 2012

Ik dacht dat Ter-Host, toch echt de leider van de beloften was. (aanvoerder, speelde veel wedstrijden) en nu weg?

En Jallo, toch een goede stand-in voor Looms?
00
EK uit D 21:56 27 maart 2012

We nemen afscheid van “de leider”. Op naar een nieuwe en met name jonger en een beetje snelheid in het centrum is ook geen overbodige luxe.

Ik hoop dat onze scouting ook rekening gaat houden met een “beetje lengte”, want we hebben op dit moment voldoende mensen in de selectie die de gemiddelde lengte in het betaalde voetbal naar beneden bijstellen.

Voor de rest hoop ik dat het bereiken van de finale de broodnodige centen opleverd en dat onze Bas Dost nog e.e.a. in het laatje gaat brengen. De hoop is bij mij dan ook gevestigd op minimaal één van met veel routine en voor de rest jongere spelers met bovengemiddelde kwaliteiten (Daley Blind van Ajax is mij favoiet in dit plaatje).

En voor de mensen die het over de cultheld Looms hebben. Mark speelt niet minder dan in andere jaren, maar deze rest om hem heen wordt steeds beter waardoor het LIJKT dat hij minder goed speelt. Maar doe oude schoenen (en die nog niet stuk zijn) niet weg voor je een betere hebt.

Veel vertrouwen in de scouting en hopelijk binnen 4 weken groen licht voor ons nieuwe stadion.

Groeten uit Deventerrrr
00
Henkuh 21:48 27 maart 2012

“Hallo, Jallo weg ?” pffttt !!
00
wilfried 20:59 27 maart 2012

ik denk dat dit een verstandige keuze is
alhoewel ik eel een grote fan ben van
van der linden en hoop dat hij de beker mee neemt naar ALMELO.
00
Ron 20:56 27 maart 2012

Wie o wie wordt de vervanger van Antoine ?? Jantje bluf terug ?.
00
Mark 20:20 27 maart 2012

LOOMS??? waarom? zijn ze niet goedwijs geworden ofzo?

BTW mensen die meer weten van de interesse van AZ in Armenteros?

En de optie van Davidson zal wel gewoon gelicht worden?
00
P. Daalemmer 20:20 27 maart 2012

Afscheid met een beker!
00
ilonk 20:19 27 maart 2012

@dakmaster. Ik gun het antoine ook heel erg, want nu is hij wat minder, maar ja 36 is voor voetbalbegrippen oud en hij heeft toch ook prachtige seizoenen gehad en een geweldige carriere daarvoor.

@harrie. Ik ook niet pfff. Al vinden er nog heel wat die hem wel graag willen houden door zijn inzet en het feit dat hij almeloer is.
00
harrie 20:09 27 maart 2012

looms?…
AUB niet!!!
00
Scorpo 19:55 27 maart 2012

V/D Linden Snap ik goede leider jammer dat hij weggaat. maar Jallo,Ter Horst weggdoen is dat wel zo Verstandig!!.
00
Dakmaster 19:48 27 maart 2012

Mooi afscheid voor deze jongens! Ook al is er veel kritiek op VDL geweest. Hij is wel een echte leider in ons jonge elftal. ResPect VDL 36 jaar! Dat je een mooie afscheid mag hebben met een beker in je handen!
00