Tim Breukers is bezig aan zijn laatste seizoen bij Heracles Almelo. Volgens de Tubantia zal de verdediger snel een drie-jarig contract gaan tekenen bij buurman FC Twente. De 24-jarige rechtsback staat al langere tijd in de belangstelling van FC Twente.

De verdediger is transfervrij en kwam een aantal seizoenen geleden over van Quick ’20. De geboren Oldenzaler is bezig aan zijn vijfde seizoen in Almelo en groeide in de laatste seizoenen uit tot een vaste waarde. Eerder verruilde Glynor Plet al Heracles voor FC Twente.

Sponsoren

Reacties (54)

Reageer nu!
goedkoopste uggs laarzen 23:24 11 december 2012

I’ve been exploring for a little bit for any high quality articles or blog posts on this kind of space . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this site. Reading this information So i am glad to convey that I have an incredibly just right uncanny feeling I found out just what I needed. I so much indubitably will make certain to don?t overlook this site and give it a glance on a constant basis|regularly}.
00
Breukers 19:38 4 april 2012

Ik ben een lafaard
00
Basic 18:51 4 april 2012

Breukers: prima kerel en veel succes bij FCT. Klasse wat je hebt laten zien bij ons Heracles de laatste 5 jaar.
Klasse ook dat ons Heracles mensen kan opleiden die door kunnen naar de (sub)top van de Eredivisie.
Dat is de plek van de club.
00
riccardo 20:20 3 april 2012

Idd te wierik laten spelen Psv niks geen Breukers..

ondanks wens ik em succes bij de buren jammer dat ie gratis daarheen gaat.. Zal ie ze redenen ook wel voor hebben helaas heeft die bij die beslissing niet juist nagedacht en hebt ie heracles een flinke tik gegeven kansloos….
00
dylan broens 14:49 3 april 2012

voor de duidelijkheid voor iedereen:

je gaat met je kaartje naar de bus die lever je in als je bij de kuip aankomt krijg je een kaartje als je de bus uitstapt en met dat kaartje moet je naar binnen
00
Hafcsupporter 11:08 3 april 2012

Als je kaartje bij ticketbox heb gekocht kan je tog gewoon met de bus en die in de bus inleveren voor een toegangskaartje ??
00
Los Champos 08:47 3 april 2012

snap niet dat jullie je zo druk maken, die jonegn komt uit Oldenzaal dus waar denk je dat zijn hart ligt?

daarbij heeft Plet ons 1.4 miljoen opgeleverd plus 2 spelers waarvan Gouriye al een paar doelpuntjes heeft meegepikt. Ik vind dit nog steeds een zeer goede deal. Het is inderdaad jammer dat Heracles zo laks is met contracten zoals altijd..

en las ook dat iemand Rienstra slecht vindt?
snap niet dat jij nog de moeite neemt om uberhaupt naar de wedstrijden gaat.. Rienstra noodgedwongen als middenvelder als centrale verdediger terecht gekomen en doet het zeer goed!
00
hafc 00:02 3 april 2012

Je wisselt bij de bus je kaartje om voor een toegangskaartje in de kuip. Vertrektijden en locaties worden deze week bekend gemaakt.

Ik las net op bianconero.nl dat zaterdag de pre-match party is en het uitzwaaien van de bussen maar is het uitzwaaien bij het stadion of bij de viaducten?
00
Johan 23:44 2 april 2012

@Michael
Je kunt de buskaarten afhalen bij de receptie van het stadion (als je online hebt besteld)
Deze week krijg je op http://www.heracles.nl te zien vanaf welke locatie je bus vertrekt.
Volgens mij krijg je in de bus de toegangskaart voor de Kuip.
00
sjoerd 23:27 2 april 2012

gewoon een goeie stap van die jongen.
alleen had ik dan geen twente gekozen als ik hem was, maar AZ of PSV. maaro ke
00
Eddy 23:04 2 april 2012

Slijngard en Jozefoon allebei oppikken!
00
mark 22:24 2 april 2012

@jeroen wie denk je
ik zou achter jozefzoon gaan
00
jeroen 22:13 2 april 2012

Ik denk dat we binnenkort een speler van gae kunnen verwelkomen…;)
00
patje 21:58 2 april 2012

goeie speler voor de maandagavond hahhahah kneus
00
wilfried 21:51 2 april 2012

wat een gelul hier allemaal,dit verpest deze site
00
Michael 21:42 2 april 2012

Wanneer moetbje die kaartjes omwisselen dan voor een bus kaartje van de KNVB beker weetbiemand dat want ik snap het niet????
00
zwolle 21:02 2 april 2012

Sommige supporters zijn nog steeds erg naief. Voetballers zijn werknemers, geen supporters. Breukers keuze valt dus goed te bregrijpen. Als Heracles met hem door had gewild, dan hadden ze al vorig jaar hem een contractverlenging moeten aanbieden. Of hebben ze dat niet gedaan, omdat ze niet helemaal tevreden over hem zijn. Ik herinner me ook nog goed de kritiek die hier regelmatig op hem geleverd werd. te Wierik, Davidson kunnen zijn vertrek wel opvangen.
00
Johan 20:33 2 april 2012

Ik ben het met DBBT eens. Als ik moderator was geweest dan had ik types als DBB een permanente ban gegeven van deze site.
Als je zulke dingen zegt dan spoor je gewoon niet.

Goede stap voor Breukers, ik gun het hem. Ons bestuur heeft hier wel liggen slapen.
00
dase 20:30 2 april 2012

offtopic

Die Russen hebben in ieder geval wel humor !!!
00
hafc_wijfie 18:07 2 april 2012

Moet niet GEKKER worden!!!!
00
Komdanjonge 17:28 2 april 2012

Oja mooi shirt, met die knvb beker bage op de borst.
00
Komdanjonge 17:27 2 april 2012

Tja heracles is gewoon heel laks. Je hoort nu al de contracten van duarte en rienstra te verlengen tot 2015 zodat je garantie hebt dat ze niet weglopen. Contracten met 1 of 2 jaar verlengen schiet niks op.
00
michael 17:26 2 april 2012

laat hem lekker naar die rooie gaan ik heb er alle vertrouwen in dat jan smit en nico jan hoogma weer een mooi team neer gaan zetten voor volgend jaar je hebt te wierik nog geef die jonge een kans en rienstra lekker laten staan die jonge heeft egt zijn goede momenten wel ook wel eens wat minder maar je kan niet altijd goed zijn het ligt aan het hele team je wint als team en je verliest als team en zondag gaan we met zen allen naar rotterdam en laten we er een groot feest van maken ongeacht de uitslag dit moeten we egt gaan vieren het laat zien dat wij met zo lage begroting toch ver kunnen komen en dat al jaren lang.
tijd voor een nieuw stadion nog meer suportes er bij kan niet kwaad meer zweer hopa hopen op europees voetbal volgend jaar.
zwart witte gr michael
00
PollyOle 16:34 2 april 2012

Ach Slijngard..
00
Wim 15:52 2 april 2012

Haal Slijngaard op als linksback, verlengt zijn contract niet bij sparta, omdat sparta hem niet genoeg kan betalen, omdat ze jupiler leaque spelen.
00
John 15:40 2 april 2012

@robert
Precies jij snapt het.
Is echt de fout van heracles hoor en niet van tim zelf.
00
Robbert 15:38 2 april 2012

Stelletje onbenullen hier. Wij zijn fans van een Betaald Voetbal Organisatie, geen speeltuin waar het liefdewerk oud papier is. Kei harde business en bij Heracles is men blijkbaar niet scherp genoeg geweest om hem op tijd langer aan onze club te binden. Als iemand nog één jaar te gaan heeft en hij wil niet bijtekenen, dat rest maar één ding zsm verkopen of niet meer een basisplaats geven en gewoon in het 2e laten ballen. Bovendien waren de kritieken op Tim de afgelopen jaren ook niet bepaald positief. Dus laten we nu niet zo naief doen om te roepen dat een topper bij ons gratis de poort uit loopt. Met dit gegeven hebben alle BVO’s te maken. Wij hebben ooit ook transfer vrije (bv Plet en Fledderus)spelers binnen gehaald. Wat Breukers betreft “shit happends” en dan ook nog naar de rooien, wel jammer.
00
Huub 14:14 2 april 2012

Slijngard als vervanger voor Looms.
Gratis op te halen bij Sparta. Zijn contract loopt ook af
00
POH 13:33 2 april 2012

Volgend seizoen dus een compleet andere verdediging. Rienstra mag blijven staan. Voor Breukers heb je te Wierik. Nu alleen nog een vervanger voor van de Linden en Looms.
00
POH 13:32 2 april 2012

Lekker op de bank zetten 8 april. Iedereen kan wel zeggen het een slecht beleid van Heracles is, maar de club heeft hem gewoon een contract verlenging aangeboden. Hij wil niet tekenen dus loopt hij gratis de deur uit. Beetje ondankbaar, aangezien Heracles hem wel de kans heeft gegeven om een vaste eredivisie speler te worden. Alsof die straks bij Twente de 1e keuze voor de rechtsback wordt. Die mag gewoon op de bank plaats nemen naast Plet. Sommige spelers kiezen blijkbaar liever voor de bank van Twente dan voor de basis bij Heracles. Stelletje geldwolfen zijn het.
00
MW 13:22 2 april 2012

Voor Breukers kunnen we echt wel een vervanger vinden. Dertien in een dozijn-voetballer. Ik begrijp eerlijk gezegd niet wat Twente in hem ziet, maar het aantal goede backs is blijkbaar beperkt in Nederland.
00
Heraclied 13:17 2 april 2012

Werd tijd ook dat we daar vanaf kwamen, zeer atige speler. Ben veel meer fan van te Wierik
00
Henkuh 13:13 2 april 2012

Mooi voor Breukers maaruh niet zo slim van ons (lees, ons bestuur). Regeren is vooruit zien………….
00
Dakmaster 13:00 2 april 2012

Ik gun Breukers een stap hoger! Maar waarom gunt hij Heracles geen transfersom??? Lekker opdonderen!! Van quick20 naar basisspeler Heracles en nu naar twente! Nee je bent ons niks verschuldigd? Lekker in de bus laten zitten 8 aprik
00
John 12:55 2 april 2012

Ik snap julie beleving, maar voor breukers die niks met heracles heeft is het toch normaal dat hij naar twente gaat en als hij had bijgetekent dan had twente hem mischien wel niet gehaald, gewoon erg slecht beleid van heracles en ik wens tim het allerbeste. Aleen dat sommigen nog in een wereld leven van heracles naar twente dat kan echt niet, gaat er bij mij niet in. Let op als twente morgen 20 miljoen neerlegt gaat het hele eftal naar twente toe.
00
suporter 12:53 2 april 2012

Waardeloos kut beleid weer van heracles, volgend jaar kunnen we niet eens een normaal 11 tal op de been brengen..
00
jeroen 12:49 2 april 2012

Het gaat er om dat breukers nu gratis hier wegloopt, met de frustratie dat hij ook nog naar de rivaal gaat.
Natuurlijk is dat een stap omhoog, maar als hij een beetje schappelijk was had hij hier verlengt, zodat hij nog voor een beetje geld verkocht zou worden als blijk van waardering dat hij hier de kans heeft gekregen om te acteren in het profvoetbal…maar dat heeft hij helaas niet gedaan! Beetje gevalletje stank voor dank! En tuurlijk is heracles een opleidingsclub, maar er moet wel geld in het laatje komen voor versterking etc… en dat komt er niet op deze manier! Dus dat het niet uitmaakt omdat heracles een “opleidingsclub” is gaat er in deze bij mij niet in!
00
Casual Crew 12:44 2 april 2012

@John

Wat een gekke opmerkingen! Dus omdat jou buurvrouw grotere borsten heeft, laat je je eigen vrouw stikken. Sommige dingen kunnen niet door emotie van supporters ( JA WIJ ZIJN DE CLUB )… Dat je die beleving niet snapt, zegt meer over jou dan over ons!
00
DBB 12:40 2 april 2012

laat hem NA dit seizoen(of beker) met een club praten ongeacht welke club.
Hij zit op dit moment met zijn hoofd ergens waar hij niet hoort te zijn…

Ik weet het niet hoor maar volgens mij spelen we zondag een nu al historische wedstrijd..

En gelukkig heb iedereen zijn eigen beleving van het voetbal dus ga niet mensen dingen verwijten hoe ze wel of niet bezig zijn..

Ik heb toch ook geen commentaar op je misschien wel lelijke vrouw, dat je daar beter mee kan stoppen..
00
Sjaak 12:34 2 april 2012

@levon
Dan heb je geen talent….
Als jij een erg goeie baan hebt kun je meer verdienen als breukers en als je talent had om een sport te beoefenen verdiende je dat ook. Kan Breukers er wat aan doen dat die succesvoller als jou is.
00
John 12:33 2 april 2012

Wat een megolen lopen er toch rond op deze site. De haat hier tegen twente is groter dan de liefde voor de clyb zelf en als je dat niet hebt en je begrijpt de keuze van plet/breukers dan ben je een gloryhunter volgens sommigen. Echt het domste gelul wat ik ooit heb meegemaakt. Dat er nog lui zijn die denken dat het voor voetballers een droom is om bij heracles te spelen… Nee iedereen wil zo snel mogelijk hogerop en meer geld verdienen. Je moet eerder boos worden op heracles die weer eens erg traag handelen met contractverlening. Das niet de 1ste keer en ook zeker niet de laatste keer.
00
Bartus 12:32 2 april 2012

Veel succes Tim!
00
Marko 12:01 2 april 2012

Wat is er mis mee dat een werknemer ergens anders meer kan verdienen?

FC Twente neemt contact op met Breukers met de vraag wil je bij ons komen voetballen? Wat kan Breukers daar aan doen? Helemaal niks toch?
00
Levon 11:58 2 april 2012

Idd Dbb! Zo denk ik er ook over! Laat onze vele gloryhunters en nieuwe aanwas maar eens begrijpen dat er zo niet met ons wordt omgegaan! Financiële reden zijn complete onzin, wat Breukers bij Heracles verdien, verdien ik mijn hele leven niet!
En dan een week voor de grootste wedstrijd in de historie van Heracles Almelo, stemmingmakerij van de bovenste plank! Te wierik opstellen in de finale, duidelijk!
00
DBB 11:53 2 april 2012

DDBT, ik mag mijn mening toch wel geven!

Stakker met je ban, laat ons supporters onze kritische mening toch geven…

Ik ben het ook altijd niet eens met onze mede-supporters..vraag ik toch ook niet om een ban?

En tevens, ook plet mag een been breken…
00
marcel vak l 11:40 2 april 2012

@ DBB

hou het netjes alstublieft!!!!

dit is voor Breukers een grote en mooie stap in zijn carriere!
wen er maar aan heracles is een opleidings club, niks mis mee

@ Breukers, nog even bij ons knallen en voor daarna alvast veel succes bij de buren

zwartwitte groet
00
DDBT 11:36 2 april 2012

@ddb
Ik hoop dat jij een ban voor het leven krijgt! Breukers is de enegi achterin die meestal aardig loopt te ballen, die andere zijn brandhout.
00
DDBT 11:35 2 april 2012

Logische keuze van hem, als ik ergens anders veel meer kan verdienen zou ik ook gaan. Dat wordt nog wat volgend jaar, looms komt te kort, rienstra is te wisselvallig en we moeten maar afwachten of we een goeie rechtsback krijgen/ linker centrale verdediger. Ze selecteren echt veels te langzaam door, dit gaat een keer fout, want ook voor Douglas hebben we nog geen vervanger.
00
marcel vak l 11:34 2 april 2012

basis speler nr 3 weg in totaal nu 7 spelers die kunnen vertrekken waar haalt heracles het geld vandaan om dit op te vullen of laten ze straks spelers van de beloften van gohead en twente/heracles A1 meedoen met het eerste???????????

zwartwitte groet
00
DBB 11:33 2 april 2012

Ik hoop dat hij na de gewonnen finale zijn been breekt..
00
PollyOle 11:20 2 april 2012

Mooi, Duopack met onze andere back?
00
Marko 11:09 2 april 2012

@Koentjj

Ik kan het Breukers niet kwalijk nemen. Als hij meer kan verdienen bij een werkgever 30 km verderop waarom niet?

Als jij 30 km verderop ook meer kan verdienen dan ben jij ook vertrokken bij je huidige werkgever.

Heracles had hem een jaar geleden al een nieuw contract moeten aanbieden en niet 1 a 2 maand van te voren!

Maar er is niks aan de hand, zijn opvolger staat al klaar 🙂
00
koentjj 10:59 2 april 2012

al met al totaal niet netjes van breukers. heracles heeft hem opgepikt en groot gemaakt. vervolgens wil hij niet bijtekenen zodat hij gratis naar een club naar keuze kan gaan en heracles niks aan hem verdiend. al met al erg jammer dat er steeds meer van dit soort spelers zijn
00
Levon 10:53 2 april 2012

Strik eromheen, en nu alvast uit de basis aub! Te wierik als rechtsback tegen PSV
00