9

Duarte knokt zich terug : “Ik had geen plezier meer”

Een van de opvallende basisspelers dit seizoen is Lerin Duarte. De in 2016 van Ajax teruggekeerde middenvelder is inmiddels basisspeler en wil deze niet meer afstaan. [s...

Sponsoren

Eredivisie 2017-2018

1PSV871021268
2Ajax852116196
3Feyenoord852116166
4Vitesse841315168
5PEC Zwolle8413151310
6SC Heerenveen8422141314
7AZ8431131112
8FC Utrecht8431131315
9VVV Venlo8323121211
10Excelsior834110912
11ADO Den Haag834110711
12Groningen823391214
13Heracles823391214
14NAC Breda82517915
15FC Twente82606912
16Roda JC82606817
17Willem II82606919
18Sparta Rotterdam81525515

Twitter

@heracles1903
10 hours ago
Lerin Duarte is inmiddels weer basisspeler en wat hem betreft zal dat ook zo blijven!... https://t.co/BB0oGI4KzU
@heracles1903
yesterday
Heracles kijkt vooruit en heeft interesse in een twintigjarig talent van Heerenveen, waarvan het contract in 2018... https://t.co/UfpJsed6A4
@heracles1903
2 days ago
Heracles laat de zege liggen thuis tegen Vitesse (1-1)... https://t.co/7kb8m1wrBW
@heracles1903
5 days ago
HSV Hoek is woensdag 25 oktober om 18:30 uur de tegenstander in de beker! Ze wonnen vanavond de strafschopreeks van FC Lisse. #knvbbeker
@heracles1903
17 days ago
Een wedstrijd duurt langer dan een helft. Wanneer is Heracles (helemaal in een derby) zich daarvan doordrongen?... https://t.co/XokhZxsptQ

Poll

Kunstgras in de Eredivisie