53

Heracles verliest met tiental van PSV

Heracles speelt vandaag de uitwedstrijd tegen PSV. Inmiddels is de opstelling van Heracles bekend. Paul Gladon zal op de bank beginnen. Er is een basisplaats voor Navrati...

Sponsoren

Eredivisie 2017-2018

1PSV871021268
2Ajax852116196
3Feyenoord852116166
4Vitesse841315168
5PEC Zwolle8413151310
6SC Heerenveen8422141314
7AZ8431131112
8FC Utrecht8431131315
9VVV Venlo8323121211
10Excelsior834110912
11ADO Den Haag834110711
12Groningen823391214
13Heracles823391214
14NAC Breda82517915
15FC Twente82606912
16Roda JC82606817
17Willem II82606919
18Sparta Rotterdam81525515

Twitter

@heracles1903
2 days ago
Zit er net als vorig jaar weer een stunt in? https://t.co/70TYzlvOTP https://t.co/DM1jHUhbur
@heracles1903
4 days ago
Brahim Darri is er de komende weken niet bij. Hij heeft een scheurtje in zijn hamstring opgelopen.... https://t.co/iqorNYw3VI
@heracles1903
5 days ago
Lerin Duarte is inmiddels weer basisspeler en wat hem betreft zal dat ook zo blijven!... https://t.co/BB0oGI4KzU
@heracles1903
6 days ago
Heracles kijkt vooruit en heeft interesse in een twintigjarig talent van Heerenveen, waarvan het contract in 2018... https://t.co/UfpJsed6A4
@heracles1903
7 days ago
Heracles laat de zege liggen thuis tegen Vitesse (1-1)... https://t.co/7kb8m1wrBW

Poll

Kunstgras in de Eredivisie