54

Collectief tegen kunstgras voert druk op KNVB op

Het is weer raak. Je hoeft de TV nog niet aan te zetten of het "gezeik" over het wel of niet gebruiken van kunstgras is alweer aan de gang. [showmyads] Het protest tege...

Sponsoren

Eredivisie 2017-2018

1Vitesse2200672
2FC Utrecht2200650
3PSV2200673
4VVV Venlo2200651
5Feyenoord2200631
6PEC Zwolle2101453
7Heracles2101432
8AZ2110343
9Ajax2110343
10Excelsior2110322
11SC Heerenveen2002244
12Groningen2011146
13Sparta Rotterdam2011114
14FC Twente2020024
15Willem II2020014
16Roda JC2020037
17ADO Den Haag2020005
18NAC Breda2020028

Twitter

@heracles1903
yesterday
Jamiro Monteiro opgeroepen voor Kaapverdië... https://t.co/Zf8nsDcUak
@heracles1903
yesterday
Hoe lang speelt Heracles nog op kunstgras?... https://t.co/0RV7DgfiDg
@heracles1903
3 days ago
Lijkt het jou leuk om mee te werken aan HAFC? Van onderhouden van het social media kanaal tot het onderhouden van... https://t.co/w35aDWFnjC
@heracles1903
3 days ago
Stegeman baalt van het late tegendoelpunt. Maar is blij met de vier punten. "Kunnen we mee verder." En daar zijn... https://t.co/ifhLHgmvXo
@heracles1903
3 days ago
Heracles speelt in de slotminuut gelijk op bezoek bij Heerenveen!... https://t.co/rfc6V0SgEB

Poll

Kunstgras in de Eredivisie