4

Heracles door naar de volgende ronde

Heracles heeft vanavond tegen Rijnsburgse Boys met 0-2 gewonnen. In een moeizame wedstrijd tegen een stugge tegenstander was het uiteindelijk Joey Pelupessy de man die He...

Sponsoren

Eredivisie 2017-2018

1Feyenoord541012124
2AZ541012105
3PSV541012105
4SC Heerenveen530211106
5Vitesse531110125
6Ajax531110104
7PEC Zwolle53111097
8FC Utrecht5320986
9VVV Venlo5212875
10Groningen51225810
11Heracles51225810
12Sparta Rotterdam5122548
13Excelsior5131459
14ADO Den Haag5131449
15NAC Breda51314713
16FC Twente5140367
17Willem II51403512
18Roda JC50500414

Twitter

@heracles1903
12 hours ago
Vanavond gaat het bekeravontuur beginnen! Come One!... https://t.co/Y0X46WuEp0
@heracles1903
4 days ago
Kuwas niet, Monteiro wel tegen PEC Zwolle! https://t.co/xFRhtXg6tP https://t.co/SxsFg3QEjT
@heracles1903
6 days ago
Heracles legt spits Kai Huisman (22) voor één seizoen vast... https://t.co/l04Sg0oREx
@heracles1903
6 days ago
@heracles1903
7 days ago
Vincent Vermeij is terug! En hoe! Hoeveel LIKES voor Vincent Vermeij?... https://t.co/VRsNbvekcr

Poll

Kunstgras in de Eredivisie