1

Aanstaande vrijdag: de Derby van het Oosten

Aanstaande vrijdag staat de derby van Oosten op het programma. Heracles zal het met een uitverkocht uitvak in de Grolsch Veste moeten opnemen tegen FC Twente. [showmyads...

Sponsoren

Eredivisie 2017-2018

1Feyenoord541012124
2AZ541012105
3PSV541012105
4SC Heerenveen530211106
5Vitesse531110125
6Ajax531110104
7PEC Zwolle53111097
8FC Utrecht5320986
9VVV Venlo5212875
10Groningen51225810
11Heracles51225810
12Sparta Rotterdam5122548
13Excelsior5131459
14ADO Den Haag5131449
15NAC Breda51314713
16FC Twente5140367
17Willem II51403512
18Roda JC50500414

Twitter

@heracles1903
2 days ago
@heracles1903
2 days ago
@heracles1903
3 days ago
Morgen de belangrijke wedstrijd tegen Roda! COME ON! https://t.co/3O6BBax1LT https://t.co/e64N6oO4vC
@heracles1903
5 days ago
De televisiegelden moeten eerlijker verdeeld worden om de kosten voor clubs met kunstgras te componseren. LIKE =... https://t.co/4xhYHUIXbA
@heracles1903
7 days ago
Vanavond gaat het bekeravontuur beginnen! Come One!... https://t.co/Y0X46WuEp0

Poll

Kunstgras in de Eredivisie