8

“Heracles moet haast maken met Michel Vlap”

Drie Overijsselse clubs hebben belangstelling getoond voor Michel Vlap, maar of de creatieve middenvelder van Heerenveen haalbaar is, is nog maar zeer de vraag, nu hij zi...

Sponsoren

Eredivisie 2017-2018

1PSV121110333813
2Ajax12831253510
3AZ12831252015
4PEC Zwolle12624221711
5FC Utrecht12642202022
6Vitesse12534192416
7Feyenoord12534192114
8SC Heerenveen12543181820
9ADO Den Haag12552171516
10Excelsior12552171517
11Heracles12453151822
12VVV Venlo12345141317
13Groningen12363121821
14Sparta Rotterdam12255111019
15Willem II12381101527
16FC Twente1239091623
17NAC Breda1227391127
18Roda JC122917923

Twitter

@heracles1903
14 hours ago
Hoe ver moet Heracles gaan om Heerenveen speler Michel Vlap over te halen naar Almelo te komen?... https://t.co/plpcNnyAUt
@heracles1903
yesterday
@heracles1903
4 days ago
Dit weekend mag Heracles weer aan de bak! COME ON!... https://t.co/sZdLiZqVEf
@heracles1903
12 days ago
Brandley Kuwas is in trek bij diverse clubs uit binnen- en buitenland, maar "hij mag alleen voor de absolute... https://t.co/wYdqndh7iZ
@heracles1903
13 days ago
Robin Pröpper is vermoedelijk pas na de winterstop weer inzetbaar. Succes met het herstel, Robin!... https://t.co/gx0Z5xEgcS

Poll

Welke spits zie jij het liefst in de basis?

Bekijk resultaten