Het ziet er naar uit dat Heracles zijn heil gaat zoeken bij de topclubs in Nederland. Er gingen verhalen de ronde dat Jan-Arie van der Heijden en Sander Keller de blessure van Birger Maertens zouden opvangen.

Nico-Jan Hoogma geeft tegenover Voetbal International aan dat er geen geld is. Er was wel degelijk interesse in Sander Keller, maar met het huidige budget is hij gewoon niet haalbaar. “Aan hoge salariseisen kunnen wij niet voldoen. We hopen dat er komende week bij Ajax, FC Twente en PSV nog een jonge speler vrijkomt voor wiens ontwikkeling het goed is dat hij meer aan voetballen toekomt. Daarbij zijn we wel kieskeurig, want we hebben inmiddels zelf ook een heel aardig niveau bereikt”, aldus de algemeen directeur.

De komende dagen traint de Fransman Cédric D’Ulivo mee. Hij laat bij vlagen zien dat hij goed kan voetballen, maar na een training is nog niet te beoordelen of dit de gewenste versterking is.

Sponsoren

Reacties (13)

Reageer nu!
Robbert 16:20 25 augustus 2011

Hoe we het ook bekijken, er is gewoon geen geld om versterking te halen. Ik hoor gisteren Gijs Eisink op radio Oost zeggen dat het om ca. € 50.000 zou gaan. Met dat bedrag doe je gewoon niets als eredivisieclub en kom je mogelijk op spelers als de Fransman. Blijkbaar is er veel geld opgegaan aan het openbreken van bestaande contracten (Pasveer, Te Wierik en mogelijk nog iemand) en de salarissen van bepaalde spelers die in het hoge segment zitten. Dit zou dan betekenen dat bij 24 spelers de salarispoet leeg is. Ik vind dit slecht beleid en slechte salarisplanning van onze club. Want met 24 man neem je veel te veel risico als je echt 2 teams op de been wil houden. Het beloften team is belangrijk voor onze club wordt er gezegd. Ik zou er dan voor kiezen om vervolgens elk seizoen met min. 50% A1 spelers te beginnen, aangevuld met de nummers 12 t/w 20 van de 1e selectie. Is goedkoop en daarmee hou je in aantal de 1e selectie op peil. En met die 50% voldoen je ook aan de KNVB eisen die men recent heeft gesteld aan de beloftenteams. Ideaal is het niet, maar wel binnen het kader van onze financiële mogelijkheden. Ik vind het een schande dat we dit niet hebben kunnen overzien. Mooi zo’n uitspraak “we gaan voor kwaliteit en niet voor kwantiteit” maar met 24 spelers voor 2 teams kun je helemaal niet spreken over kwantiteit. Daar is pas sprake van als 35 man op de loonlijst hebben staan, nu helemaal niet. Het worden nog 6 spannende dagen!
00
Pin 13:51 26 augustus 2011

6 spannende dagen??? hahaha…. Ik geloof er niet meer in.

Met de selectie zoals die nu is moeten we het mee doen…..

En het is onverantwoord!
00
Woedie 15:53 25 augustus 2011

Ik denk dat onze supersub(van de eerste 3 comp. wedstrijden) Plet zaterdag de voorkeur krijgt boven Douglas. Want hij kreeg een hesje aan, bij het afsluitende partijtje, en douglas niet.

We zullen zien!
00
Pin 11:18 25 augustus 2011

23 man, waaronder 3 keepers is voor 2 teams gewoon slecht geregeld!!

In principe kan je nu dus niet eens wisselen om mensen niet dubbel te belasten met een wedstrijd.
1 of 2 mensen erbij is al veel te wenig. Schorsingen en blessures komen echt wel normaliter!!

Spelen met vuur….. Ik hoop het beste…. Soms gaat het goed maar tis onverantwoord
00
ilonk 10:35 25 augustus 2011

@martijn. Hoezo gaan het dan niet lukken. Eens dat er bij moet komen, maar als dat niet het geval is hebben we nog een uitstekend team en nog een aantal beloftes achter de hand die bewezen hebben mee te kunnen. Alleen voor de beloften wordt het wat lastiger, maar goed dat is minder belangrijk.
00
martijn 18:18 25 augustus 2011

Nou ilonk, omdat je ook nog te maken krijgt met schorsingen en blessures. En dan heb je straks helemaal niet genoeg spelers. En misschien krijg je nog een erge blessure en dan wordt het knap lastig of je laat het beloftenteam een beetje gaan en die degraderen straks en dat is ook een slechte zaak
00
RuudHeracles 10:05 25 augustus 2011

is die D’Ulivo eigenlijk nog een beetje goed?
ik snap eigenlijk niet goed waarom ze een nieuwe laatste man aan willen trekken,, we hebben rienstra toch??
00
sanderG 12:12 25 augustus 2011

Je hebt toch ook spelers nodig voor in de breedte.
En hij kan op meerdere posities spelen!
00
Jansen 23:49 24 augustus 2011

Lekker weer van twente lenen. We komen er wel pff….
00
Komdanjonge 23:49 24 augustus 2011

even iets anders.
Jvc cuik wordt onze tegenstander ze hadden 1-1 gespeeld tegen winschoten en gewonnen na penels.
00
martijn 22:49 24 augustus 2011

Als je pech hebt, komt er dus helemaal niets. En moet je het doen met 23 man. Dat gaat echt niet lukken, zoals ik eerder ook al aangaf.
00
Hardcore-Wierden 18:16 24 augustus 2011

Nou geweldig..
Daar hangen we weer aan de laatste mem. Ben benieuwd wat er nog in de aanbieding gaat bij de clubs.
00
Truus 23:44 24 augustus 2011

Als het maar niet mijn mem is.hahaha.
00