Heracles heeft nog één dag om zich te versterken met spelers van andere clubs. De “transferwindow” sluit vandaag en vanaf morgen is het dus alleen nog maar mogelijk om spelers aan te trekken die niet onder contract staan bij een andere club.

Er zijn een aantal namen voorbijgekomen, maar niets wijst er op dat er nog wat gaat gebeuren. De transfermarkt ligt op zijn gat en er lijkt ook totaal geen beweging in te komen. De enige spelers die de afgelopen periode concreet in beeld waren, zijn Sander Keller en Cédric D’Ulivo, een Franse stagiair die na twee dagen alweer kon verkassen. Sander Keller is ook in beeld bij ADO den Haag en die lijken de beste papieren te hebben om de verdediger aan te trekken.

Met de blessure van Birger Maertens móet er een verdediger aangetrokken worden. De competitie duurt nog heel lang en met het spel van Heracles zullen er nog de nodige schorsingen volgen. Kwame Quansah heeft al twee gele kaarten te pakken en Van der Linden een rode en een gele.

Everton Ramos da Silva, Samuel Armenteros en Willie Overtoom hebben allen in de belangstelling van clubs gestaan, maar ook zij lijken gewoon bij Heracles te blijven. Armenteros staat in de belangstelling van FC Groningen, die pas in actie komt als Matavz vertrekt. Everton stond naar eigen zeggen in de belangstelling van PSV en een Russische club. Willie Overtoom was bij meerde clubs in beeld, maar echt concreet is dat allemaal niet geworden. Een vertrek van één van deze namen lijkt echter wel de enige mogelijkheid om nog enigszins beweging te krijgen in de transfercyclus.

Bij Heracles is momenteel (sowieso tot het het nieuwe stadion er niet is) het geld op en als er geen geld is, kan men niks kopen. En dat is maar goed ook! Deden alle clubs dat maar!

Mocht er vandaag toch wat gebeuren, dan lezen jullie dat natuurlijk hier zo snel mogelijk!

Sponsoren

Reacties (60)

Reageer nu!
Dena25Spencer 00:37 4 januari 2012

It is good that people are able to receive the business loans and that opens completely new opportunities.
00
Truus 00:33 1 september 2011

Excelsior,De Graafschap,VVV-Venlo en Rkc-Waalwijk eindigen onder ons,komt helemaal goed!!
00
Marko 00:07 1 september 2011

Dachten we vorig jaar, en het jaar daarvoor ook niet zo?
00
Paupertje 00:00 1 september 2011

niks gebeurd,, dit word overleven !
00
Jurrenhafc 23:51 31 augustus 2011

Oke dit wordt dus gewoon proberen te overleven de komende 4maanden -.-“
00
Robbert 22:13 31 augustus 2011

Henk van Schuppen, Heracles volger namen Tubantia TC stuur enkele minuten de volgende tweet de wereld in:

” Ook in Almelo is het hoge woord eruit. Er komt niets bij en er gaat niets weg. Verder met 24 spelers, meldt voorzitter Smit #Heracles”

Opmerking: Hij had Smit duidelijk moeten maken dat hij niet kan tellen. we hebben nu slechts 23 spelers de komende maanden tot onze beschikking. Zou hij als journalist deze opmerking niet hebben durven maken?
00
Robbert 21:18 31 augustus 2011

Nog minder dan 3 uur te gaan. Het wordt niet meer wat. Ik had nog enige hoop dat er 2 huurlingen zouden komen, maar niets van dit. Vooral verdedigend zou dit brood nodig zijn. Ik begrijp ons beleid even niet. Het lijkt me logisch dat onze club morgen even een verklaring gaat afleggen. Laat ze nu, samen met de trainers, eens tekst en uitleg gegeven hoe ze het de komende 4 maanden (en 16 wedstijden verder) gaat doen als er 2 of 3 basisspelers ( met name verdedigers) niet kunnen spelen.
00
robert 20:30 31 augustus 2011

Staat vandaag ook in de vi dat heracles het verzoek heeft ingediend om spelers van GAE in te zetten bij de beloften. Dit ook gezien de gezamenlijke jeugdopleiding. Ben benieuwd, maar dit zal betekenen dat er niet veel meer bij komt.
00
luc 20:05 31 augustus 2011

hahahahahaha
00
luc 20:03 31 augustus 2011

degradatie? dat lijkt mij verleden tijd voor nu ! een opsteker is het dat het stadion er komt zowel voor de spelers als voor de supporters,alleen een beetje lef mag er wel komen van het bestuur !
00
marcel vak L 20:00 31 augustus 2011

dat wij geen schulden hebben is natuurlijk zeer goed, gezien de meeste club’s
als je wel spelers gaat halen en je dus schulden krijgt is dit een groot risico en dat wil smit (lees heracles) dus niet.

maar gezien onze selectie en met name onze verdediging zou er wel 1 of 2 verdedigers bij moeten volgens de meeste supp en kenners maar dat risico durft smit niet aan !

welk risico durft de heer smit dan wel te nemen??????
als er geen verdediger(s) bijkomen neem je een groot risico, de toekomst van heracles in de eredivisie.

wij hebben voor de rest echt wel goeie spelers in de aanval en op het middenveld maar als je elke wedstrijd drie doelpunten maakt maar je krijgt er 4 tegen kom je niet ver

zwartwitte groet en hopen op een wonder
00
luc 19:56 31 augustus 2011

truus we praten er wel over voor de wedstrijd heracles ajax trakteer ik op een consumptie oke ?
00
Truus 20:04 31 augustus 2011

Zal overleggen met m’n partner,die is nogal jaloers hahaha.
00
luc 20:12 31 augustus 2011

om de consumptie ? krijgt hij er ook 1
00
Henri 19:48 31 augustus 2011

Het is heel erg simpel. Van alle gelden die binnen komen via onder andere TV-inkomsten, Recettes en Sponsorgelden gaat ruim 80 procent op aan salarissen. Dit is een hoog percentage en daarom zit Heracles ook in Categrorie 2 van de KNVB. Hierbij moet natuurlijk worden aangemerkt dat 80 procent van 8,5 miljoen een ander verhaal is dan 80 procent van een begroting van pakweg 25 miljoen euro(S.C.Heerenveen, F.C. Groningen). Als deze clubs 40 procent van hun budget aan salarissen uitkeren is dit tig keer hoger dan de 80 procent die onze club uitkeert. Daarom is de categoriche indeling van de KNVB ook belachelijk.
Het geld dat onze club “OVER” heeft gaat maar op aan een bestemming; Het veel te dure nieuwe stadion. Het stadion moet er komen, maar waar haalt onze club de “andere” 15 miljoen vandaan in deze economische moeilijke tijd. Jan Smit ziet de bui al hangen en zei ook dat hij pas echt blij was als de eerste paal de grond in gaat. Het huidige stadion was ook al zo’n blok aan het been stadion. Stoeltjes van de TT en lampen van onze vrienden in Tilburg. Waarom zou dit project dan wel lukken? Als we niet oppassen wordt het nieuwe stadion wel een heel erg hoge tol voor de prestaties op het veld. En bij degradatie is het over en uit. Dan komst er zeker geen nieuw stadion. Ik wil niet negatief doen maar dit is wel de keiharde realiteit. Hopelijk krijg is ongelijk en komt het stadion er toch. Misschien hebben ze bij onze buren( ik krijg de naam niet uit mijn strot) nog een paar stoeltjes over, dit drukt de kosten.
00
luc 19:45 31 augustus 2011

lef bij de gemeente almelo is ook gelukt de lening dan wel,dat kan !maar het elftal versterken???
snap ik niet we moeten toch mee kunnen in de eredivisie.
00
luc 19:41 31 augustus 2011

nee kom op beetje lef de andere clubs doen het toch ook ?
00
Truus 19:47 31 augustus 2011

Als jij niet kunt zwemmen,spring je toch ook niet in het kanaal?!
00
Sander 23:40 31 augustus 2011

kan niet zwemme nieeee, maar er bestaan tegenwoordig van die oranje bandjes, zwemmen gaat dan nog niet makkelijk, maar drijven zul je;)

tword niet meer wat!
00
luc 19:16 31 augustus 2011

snap niet dat andere clubs kunnen kopen ondanks schulden,heel nederland zit in de schulden !!
laat smit ook maar kopen voor versterking dan maar meedoen met de rest !
00
Truus 19:39 31 augustus 2011

@Luc,dan krijg je een deurwaarder aan het stadion!!
00
Sander 19:08 31 augustus 2011

@ arie

laat die IIonk aub lopen, gedram altied!
00
Truus 19:37 31 augustus 2011

Sander,net of ie zo goed bint hahaha
00
Arie 19:03 31 augustus 2011

Ilonk je schrijft wel heel snel spelers af, tuurlijk zijn er mindere momenten geweest maar volgens mij speelt Heracles nog steeds redelijk goed voetbal, zeker de laatste 3 jaar Vergeet ff niet wat je begroting is en anders meld je toch jezelf aan??
00
Tom Essink 18:40 31 augustus 2011

Bulgaarse verdediger naar Heracles

Tudan Pakdiebalov
00
Jroen1991 18:57 31 augustus 2011

Hahahaha Ik vin het echt een goeie van jou:P

Ook twee Noren zijn aan getrokken.. Gaat om..

Hóchnódig (Rosenborg)
Bródnódig (Halmstadt)
00
Truus 19:54 31 augustus 2011

ha ha,die is nog ouwer dan dat je zelf bent,ik schat een jaar of 32!!
00
Tom Essink 23:15 31 augustus 2011

Goh Truus,

paranormaal begaafd ? 😉
00
Truus 00:28 1 september 2011

Al jaren!!
00
Sander 17:12 31 augustus 2011

sota hirayama was ook bij het stadion, zou die terug komen???? misschien alleen voor vuur en vlam;)

jongens er gebeurd vandaag toch niks meer, zoals we weten: smit heeft de hand op de portomonee. alleen spelers die heel goed zijn, en maar een ton willen verdienen komen..

smit is een man met klasse, maar zolang hij er nog zit verwacht ik weinig transfers de aankomende jaren!
00
Noord 16:52 31 augustus 2011

Remy Bonjasky naar Heracles….

Vast de weg kwijt?!
00
Truus 19:42 31 augustus 2011

10 januari 1976,dus te oud voor ons,en we zoeken voetballers,geen vechtersbazen!!
00
PollyOle 16:36 31 augustus 2011

Ik liep net bij de Plus en zag Ali El Khattabi lopen.. weet iemand meer??!
00
Jelle vak B 18:31 31 augustus 2011

Wat ik weet is dat Ali zijn voetbalschoenen al een aantal jaren heeft opgeborgen. Wat deze man tegenwoordig doet, geen flauw idee.
00
Truus 19:34 31 augustus 2011

Ik wel,hij loopt tegenwoordig met een stok achter de schapen in Marokko!!
00
Hans Nijland 16:34 31 augustus 2011

Ik heb hem ook gezien. Was rond kwart over 3. En hij was nie alleen
00
drb 15:57 31 augustus 2011

Keller had wel oren naar Heracles naar eigen zeggen..
Maar zijn club werkt niet mee ondanks dat ze van hem afwillen..

desalniettemin zouden zijn salaris eisen wel te gortig zijn geweest…
00
ilonk 15:52 31 augustus 2011

Waarom niet die fransman aangetrokken. Ze waren tevreden, maar hij was meer een rechtsback. Nee niet doen smit, want we hebben Breukers. Een geweldenaar achterin, maar niet heus. Van der Linden is over de top heen en sloom, Rienstra goed, maar nog jong, idem voor te Wierik.
00
ThijsieB 15:19 31 augustus 2011

Hans Nijland gesignaleerd bij Polman stadion
00
Robbert 15:40 31 augustus 2011

ja Thijsie en sinterklaas en zwarte piet erbij! Wat lullen kerel. Kom met feiten, hoe laat en wie heeft hem gezien.

Frans Leushuis van RTV Oost. die goed geinformeerd is binnen Heracles, vertelde vanmiddag dat Armenteros gewoon bij Heracles blijft. Groningen heeft een speler uit Uruguay aangetrokken. Verder had ik nog de hoop dat er op huurbasis versterking zou komen, maar dat bleek ijdele hoop. 0,0 nieuws uit het Heracleskamp. De club neemt een heel groot risico. Ik vind het opvallen dat we zo weinig van onze trainer horen.
00
Henkuh 15:46 31 augustus 2011

Precies!! ThijsieB moet een hele grote duim hebben …………………. enne ‘t feit dat we weinig van onze trainer horen zal wel te maken hebben met de hiërarchie omdat er toch niets bij zal komen…..
00
Robbert 16:07 31 augustus 2011

Hierachie van de trainers!!!!!! Verdomme, zij moeten presteren, als straks in november de defentie uit Jallo, Van Dijk. Ter Horst en Breukers moet bestaan hebben we een groot probleem. Met alle respect voor deze mannen. Als we eventueel nacompetitie moeten spelen hangt onze trainer als eerst aan de boom. Vervolgens moeten we voor de beloften weer een blik A1 jeugdspelers vanuit Hengelo laten invliegen.
00
Pin 13:21 31 augustus 2011

Tis hopen dat er niemand vertrekt…. Ik ga er niet vanuit

En helaas…. er zal ook vast nix bijkomen (toch hoop ik heel stiekem er toch op 1)
00
rick 12:52 31 augustus 2011

@henkuh

Of omdat Armenteros momenteel in Zweden zit voor een wedstrijd voor onder 21 !!

koekoek
00
Henkuh 13:30 31 augustus 2011

Happen (naar de baas………………) !
00
Jroen1991 18:59 31 augustus 2011

Hij zit ook een zweden..
Iedereen die hem op twitter of dergelijk volgt kan het zien!
00
Henkuh 12:43 31 augustus 2011

saillant detail, gisteren geen Armeteros op de training zou met ‘t 2e elftal meetrainen………………………
00
ilonk 12:26 31 augustus 2011

Er komt ook niets bij. Las het net in de vi. Geen geld voor centrale verdediger en er worden ook geen andere versterkingen gehaald. Die fransman hebben ze niet gecontracteerd, omdat hij een rechtsback bleek te zijn(nee breukers is geweldig). Ze denken dat we een geweldige verdediging hebben. Die van der Linden is ook op zijn retour. Ze gaan nu bij go ahead spelers mee laten doen bij de beloften pfff. Er zijn toch wel transfervrije spelers de vinden. Raar vind ik het wel dat nu in 1 keer anco jansen ter sprake komt, want die is niet gratis op te halen vooral ook omdat veendam ook geen cent te makken heeft.
00
Truus 19:57 31 augustus 2011

Ilonk,hoe is het met jou toyboy dan,ook op z’n retour?? hahaha
00
willemvakc 11:57 31 augustus 2011

En dat is juist de opvolger van Matasz is door Veldmate net van Schiphol gehaald.Dus Sammy blijft gewoon.Wat ik aldoor heb verwacht.Het waren allemaal geruchten van spelers die verkocht zouden worden.Niets is er concreet geweest.Ik heb het al eerder gezegd.Een website verspreid een gerucht en alle andere websites nemen het zo over. Alleen zullen we er niks bij krijgen daar ben ik ook van overtuigd.Er is geen geld word in alle toonaarden beweerd.Daar zet ik mijn vraagtekens bij maar dat heb ik al in een vorige reactie aangegeven daar kom ik niet op terug.Maar ik vind wel dat Smit en co met vuur spelen.Gokken dat het dit keer wel weer goed zal gaan dat kan eigenlijk niet.het geluk blijft je niet toelachen.tegenslagen daar krijgt elke club mee te maken.ook al zou nu nog 1 van onze 3 toppers verkocht worden waar haal je dan in een paar uur een goede vervanger er voor terug.Maar ik denk dat er bij Heracles niets meer gebeurt.het zou verrassend zijn als dat toch nog het geval is.
00
Peddie 11:48 31 augustus 2011

Samuel waarschijnlijk niet naar Fc groningen, ze hebben al een ander ..
00
Komdanjonge 11:20 31 augustus 2011

is er hier iemand die verstand heeft van andere clubs???
want sommigge lullen erover dat Samujel misschien weggaat, terwijl fc groningen totaal GEEn intresse in hem heeft en al een opvolger heeft voor Matavz uit Uruguay. Dus als je oplet weetje dat Samuel 100% niet naar de fc gaat.
00
PollyOle 11:11 31 augustus 2011

Anco Jansen heeft wel oren naar een vertrek bij SC Veendam. De aanvaller wil op de slotdag van de zomerse transfermarkt een stap hogerop komen. Volgens RTV Noord zijn AZ, ADO Den Haag en Heracles Almelo geïnteresseerd in de huidige topscorer van de Oost-Groningse eerstedivisionist.

Duidt misschien toch op een vertrek van 1 van onze aanvallers…
00
Robbert 10:55 31 augustus 2011

Ik heb als eens eerder geschreven hier, Heracles MOET gewoon elk seizoen verkopen ander kan ze zelf nu ook niets doen. Dat zijn nu eenmaal de feiten en het lot van een kleine club. Als het vanavond om 23.55 uur gebeurd, gebeurd dat gewoon. Als het op die tijd is, dan kun je gewoon niets meer doen en hoop (en verwacht ik) dan wel dat ze als schrale “troost” de hoofdprijs voor de betreffende speler binnen halen. Als het eventueel Armenteros betreft zou ik op zijn minst aan € 3 miljoen denken. Spelers die nu geen club hebben kun je wel na 31/8 aantrekken. We moeten rustig afwachten, een mooi spreekwoord is “als je geschoren wordt moet je stil zitten” En mogelijk worden wij om 23.55 uur “geschoren”.

En als er niemand verkocht wordt verwacht ik ook niet dat er spelers erbij komen, mogelijk iemand van de academie of een huurling.
00
Matthijs 11:07 31 augustus 2011

Minimaal 3 miljoen is ook waar Heracles aan zit te denken. (Voor alle 3 trouwens) Ben heel erg benieuwd wat er nu gaat gebeuren nu Matavz naar PSV gaat…..
00
Maarten Oude Lansink 10:49 31 augustus 2011

Ik snap dat het beleid is dat goede spelers voor een goede prijs verkocht worden. Daar ben ik het ook helemaal mee eens! Hierdoor is Heracles in staat om nog meer door te groeien naar een stabiele middenmoter/subtopper.
Alleen is er nu weinig tot geen tijd om adequate vervangers te halen. Plet is een redelijk tot goed alternatief. Maar naar mijn bescheiden mening is hij meer een afmaker, terwijl Armenteros er veel meer voor zorgt dat de andere spelers om hem heen ook beter renderen.
Douglas mag je van mij thuis laten. Twee jaar geleden had hij een prima seizoen, maar de laatste tijd is het rendement toch nihil. En Duarte zie ik graag op het middenveld. Misschien een goede rechtsbuiten erbij, en nog een rechtsbenige verdediger. Maar waar vind je die nu nog, voor weinig geld??
00
skip 10:28 31 augustus 2011

@ Maarten oude Lansink,

Plet in de spits en douglas op rechts :p

(Daurte mag dan ook 🙂 )
00
hsupportes 10:26 31 augustus 2011

Voor Heracles is het van financieel en beleidsmatig van belang om spelers zoals wat met dost is gebeurd, te verkopen om zo door te groeien in je organisatie. Als dat ook zou gebeuren bij armenteros of overtoom zij dat zo.Dit is de manier voor Heracles.
Het verwachtingspatroon na 2 super jaren kan snel te hoog zijn.
Bij verkoop van spelers kun je de selectie uitbreiden.
Als er geld zou zijn waren er allang spelers bij gekomen.
00
Maarten Oude Lansink 10:13 31 augustus 2011

Matavz waarschijnlijk naar PSV… Wat gebeurd er met onze Samuel? Vrees het ergste, en wie oh wie moet hem dan opvolgen???
00
Erik Veen 10:01 31 augustus 2011

Keller niet naar ADO!!
00